Masturbátor PEEK A BOO PUSSY

32,30 

Katalógové číslo: 603912319859 Kategória: Značka:

Popis

Jeden jediný otvor a toľko dokonalosti, to je masturbátor PEEK A BOO PUSSY od značky PIPEDREAM. Jeho tvar vám presne padne do ruky, pretože je mierne zúžený s vrúbkovaním na prsty, takže nad ním nikdy nestratíte kontrolu. Roztvorte PEEK A BOO PUSSY, zasuňte svoju pýchu dovnútra cez perfektne tvarované pysky a oddávajte sa neskutočným pocitom vnútri tejto skvele tvarované štrbinky. V prípade, že sa rozhodnete masturbátor lubrikovať, odporúčame gély len na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto pomôcky. Celú našu ponuku nájdete v sekcii Lubrikanty. Nezabúdajte hračku po každom použití umyť teplou mydlovou vodou alebo použiť špeciálny čistič erotických pomôcok, napr. WICKED ANTI-BACTERIAL TOY CLEANER 120 ml. Vďaka svojej veľkosti je kompaktný, ľahko ho môžete vziať kamkoľvek so sebou a mať svoju spokojnosť stále pri sebe.

Prečo si vybrať masturbátor PEEK A BOO PUSSY:

vagínka je z kvalitného realistického materiálu
vstup v tvare pošvy s výraznými, super tvarovanými pysky
veľmi rozťažný a prispôsobivý materiál
vnútorný tunel je drážkovaný a na konci otvorený, možno však aj uzavrieť
ľahká údržba

Parametre:

Farba: telová
Materiál: Termoplastická guma (TPR)
Rozmery: vonkajší priemer 8 cm, vnútorný priemer roztiahnuteľný, dĺžka 16 cm

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Masturbátor PEEK A BOO PUSSY

Cena za Masturbátor PEEK A BOO PUSSY je 32.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Masturbátor PEEK A BOO PUSSY dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Masturbátor PEEK A BOO PUSSY – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 603912319859.

Produkt Masturbátor PEEK A BOO PUSSY nájdete v kategórii

Umelé vaginy, orály, anály, masturbátory - Podobné produkty: Masturbátor ARCWAVE Ghost Pocket Stroker zelený, Masturbátor MELO Cup L1314 telový, Masturbátor TENGA POCKET Block Edge, Masturbátor TENGA FLEX Silky white