Masturbátor TENGA 3D MODULE

24,70 

Katalógové číslo: 4560220551387 Kategória: Značka:

Popis

Tenga 3D Polygon je vytvorená na základe vystupujúcich malých štvorčekov. Objavte pevné zovretie a výraznú stimuláciu vďaka tomuto povrchu, ktorý poskytuje pocit pevného zovretia. Tenga 3D MODULE vytvára celkom nový intenzívny pocit pre všetkých milovníkov výraznej stimulácie. Táto kreatívne vytvorená vagína pre najlepšie uspokojenie mužskej potreby patrí medzi popredné výrobky pre mužskú masturbáciu na trhu. Vďaka najkvalitnejšiemu materiálu je špičkou vo svojom odbore, design je dotiahnutý do najmenšieho detailu. Intenzívne dráždi pri každom zasunutí penisu v celej jeho dĺžke.
Použitie: Otvorte plastový vrchnák a vyberte masturbátor z čiernej plastovej špirály. Pretočte ho na druhú stranu a aplikujte dostatočné množstvo lubrikačného gélu. Teraz je váš masturbátor pripravený k použitiu. Údržba: Po použití prevrátenú 3D Tengu dôkladne umyte pod tečúcou vlažnou vodou, je možné použiť aj telové mydlo bez obsahu veľkého množstva kyselín (mohlo by dôjsť k poškodeniu materiálu). Zotrite nadbytočnú vodu a nechajte ho dôkladne vyschnúť. Po vysušení vložte Tengu na už pripravenú špirálu a zatvorte plastový vrchnák. Skladujte na suchom a chladnom mieste v izbovej teplote, mimo dosah slnečného žiarenia. Uchovávajte mimo dosahu detí. Upozornenie: Vnútornú (rubovú stranu) nepoužívajte, nie je určená pre masturbáciu.

Prečo si vybrať masturbátor TENGA 3D MODULE:

elegantný design
jemná textúra vnútri pre realistický pocit
vyrobené z hebkého silikónu
ľahká údržba

Parametre:

Farba: biela
Materiál: elastomer
Rozmery: celková i použiteľná dĺžka 11,5 cm, priemer 5 cm
Vibrácie: nie
Vodeodolnosť: áno
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Masturbátor TENGA 3D MODULE

Cena za Masturbátor TENGA 3D MODULE je 24.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Masturbátor TENGA 3D MODULE dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Masturbátor TENGA 3D MODULE – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4560220551387.

Produkt Masturbátor TENGA 3D MODULE nájdete v kategórii

Umelé vaginy, orály, anály, masturbátory - Podobné produkty: Masturbátor TENGA AIR Tech SQUEEZE Strong čierny, PDX Elite Blowjob Power Pump, Masturbátor TENGA PREMIUM AIR FLOW Cup, Manžeta na penis CalExotics Hot Rod Xtreme Enhancer grey