Masturbátor SATISFYER MEN+ Connect App vibračný čierny

50,50 

Katalógové číslo: 4049369016570 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

Prepojenie s mobilnou aplikáciou
Neobmedzené množstvo programov vďaka aplikácii
Môže byť používaný tiež bez aplikácie
Hebký lekársky silikón
Úplne vodotesný pre vzrušujúce vodné radovánky
Skladný vďaka svojej veľkosti
Ľahká údržba
Nabíjanie pomocou magnetického USB káblu

Popis produktu:
Páni, túžite zažiť extatické momenty bez námahy? Máme pre vás riešenie. Masturbátor SATISFYER MEN+ CONNECT APP VIBRAČNÝ prepojený s mobilnou aplikáciou pre vás bude perfektným spoločníkom, naviac vám vďaka jeho vodotesnosti bude robiť spoločníka aj počas vodných radovánok.

Materiál a vzhľad:
Rukáv pomôcky je potiahnutý prvotriednym hodvábne jemným lekárskym silikónom, ktorý v kombinácii s ABS plastom na rukoväti tvoria perfektnú dvojicu pre vaše uspokojenie. Silikón prijíma teplo, takže budete mať pocit skutočného ľudského kontaktu. Jeho elegantný čierny design poteší aj najnáročnejších kritikov. Veľkosť masturbátora vám skvele padne do ruky a uľahčí tak priebeh intímnych momentov.

Funkcie a vlastnosti:
Masturbátor SATISFYER MEN+ vám učaruje svojim tichým, ale veľmi výkonným motorom, ktorý je úplne ovládateľný mobilnou aplikáciou, vďaka ktorej má nekonečnú škálu vibračných programov.

Mobilná aplikácia:
Oceňovaná aplikácia Satisfyer Connect je pre vás zadarmo k stiahnutiu pre iOS i Android a ponúka naozaj bohatú paletu využiteľnosti. Veľké množstvo prednastavených režimov v knižnici, vytvorenie vlastnej krivky či sekvencie vibrácií, zdieľaná s ostatnými užívateľmi, ovládanie hlasom alebo prepojenie na diaľku s telefónom partnera. Zaujímavou funkciou je synchronizácia hudby s vibráciami, a to z vášho playlistu vrátane možnosti prepojenia so Spotify. Môžete ho ovládať tiež pomocou chytrých hodiniek. V aplikácii tiež vidíte stav nabitia batérie.

Vodotesnosť a napájanie:
Masturbátor je úplne vodotesný, takže ho so sebou môžete vziať na mokré hrátky do vane či sprchy. Doprajte si relaxačný kúpeľ a ovládanie cez aplikáciu nechajte partnerke, uvidíte, ako vzrušujúce môže byť odovzdanie kontroly! Energiu tomuto krásavcovi doplníte pomocou magnetického USB káblu, ktorý je súčasťou balenia.

Ovládanie:
Jednoduché ovládanie vás nadchne. Na rukoväti SATISFYER MEN+ sú iba dve tlačidlá. Pridržaním tlačidla s troma zátvorkami po dobu 2 sekúnd hračku zapnete a vypnete, pridržaním po dobu 4 sekúnd aktivujete Bluetooth pre prepojenie k mobilnej aplikácii a krátkymi stlačeniami zvýšite vibrácie. Tlačidlo s dvoma zátvorkami znižuje silu vibrácií.

Odporúčanie a údržba:
V prípadě lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití pomôcku opláchnite pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ju zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť.

Slovná značka a loga Bluetooth® sú registrované ochranné známky vlastnené spoločnosťou Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie týchto značiek spoločnosťou EIS GmbH je na základe licencie. Apple, logo Apple a Apple Watch sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc., názov Android a logo sú ochranné známky a vlastníctvo spoločnosti Google LLC. Funkcie Satisfyer App a Bluetooth® sú k dispozícii u jedného zo zahrnutých produktov. © 2020 EIS GmbH, všetky práva vyhradené.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Masturbátor SATISFYER MEN+ Connect App vibračný čierny

Cena za Masturbátor SATISFYER MEN+ Connect App vibračný čierny je 50.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Masturbátor SATISFYER MEN+ Connect App vibračný čierny dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Masturbátor SATISFYER MEN+ Connect App vibračný čierny – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4049369016570.

Produkt Masturbátor SATISFYER MEN+ Connect App vibračný čierny nájdete v kategórii

Umelé vaginy, orály, anály, masturbátory - Podobné produkty: Kiiroo Onyx+, Masturbátor TENGA PREMIUM DUAL SENSATION Cup, The F-Machine Tremblr Milking Machine, Masturbátor Kiiroo ONYX+