Masturbátor REBEL Heating Masturbator

55,60 

Katalógové číslo: 4024144632695 Kategória: Značka:

Popis

Páni, táto hračka si vás doslova omotá okolo prsta. Perfektný masturbátor REBEL Heating Masturbator je tu pre všetkých mužov, ktorí túžia po ojedinelom a ultra fenomenálnom orgazmu. Masturbátor je vyrobený z pevného odolného ABS plastu a zamatovo hebkého mäkkého silikónu s hodvábnou PU povrchovou úpravou, ktorý je zároveň ľahko flexibilný. Jeho vnútro dokáže pojať až 14 cm vašej pýchy, avšak aj väčšie mužstvo si príde na svoje. Vnútri sa nachádza stimulačné drážkovanie, ktoré podráždi váš penis a prinesie mu nevídanú rozkoš. Pulzný bod, ktorý sa chveje v úžasných rytmoch, naráža na okolie žaluďa do tzv. bodu F, čo jedinečne vzruší každého muža a dovedie k divokému vyvrcholeniu aj v prípade, že vás trápi erektilná dysfunkcia. Extra silný motor poskytne 7 vibračných a pulzačných režimov a fantastickú vyhrievaciu funkciu, ktorá nahreje masturbátor až na 45 ° C. Intenzita vašej stupnice rozkoše bude strmo stúpať nahor. Masturbátor je vodotesný, takže ho môžete vyskúšať aj v spojení s teplou vodou v sprche či vo vani a energiu mu doplníte pomocou priloženého magnetického USB kábla. Po zhruba dvoch hodinách nabíjania vám bude pripravený slúžiť takmer hodinu.
Chcete pocítiť neuveriteľnú dávku extázy? Urobte si pohodlie, uchopte tento masturbátor a staňte sa divokým rebelom.

Jednoduché ovládanie nevyruší vašu súkromnú chvíľku. Podržte spodné tlačidlo so symbolom vlnky po dobu 2 sekúnd pre zapnutie. Vibrátor vás privíta rozsvietením LED diódy a spustí svoju prvú vibráciu. Následnými krátkymi stlačeniami tlačidla meníte režimy vibrácií a pulzácií. Vypnete ho opätovným dlhým podržaním tlačidla power po dobu 2 sekúnd. Podržte vrchné tlačidlo so symbolom plameňa po dobu 2 sekúnd pre zapnutie či vypnutie vyhrievania. Obe funkcie môžete používať nezávisle na sebe.
V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití ho opláchnite pod vlažnou vodou a môžete tiež použiť čistič erotických pomôcok.

Prečo si vybrať masturbátor REBEL Heating Masturbator:

výnimočný masturbátor pre skutočne intenzívnu stimuláciu penisu
dovedie k vyvrcholeniu aj mužov s erektilnou dysfunkciou
kvalitný a odolný ABS plast v kombinácii s flexibilným hodvábne jemným silikónom
neuveriteľne výkonný motor so 7 vibračnými a pulzačným režimami
silný pulzný bod dráždi bod F a okolie žaluďa
funkcie vyhrievania nahreje masturbátor až na 45 ° C
vodotesný pre mokré hry v sprche alebo vo vani
jednoduché ovládanie
dobíjanie pomocou priloženého magnetického USB kábla
ľahká údržba

Parametre:
Farba: čierna, biela
Materiál: silikón s PU povrchovou úpravou, ABS plast
Rozmery: celková dĺžka 15 cm, použiteľná dĺžka 14 cm, priemer tela 6,8 cm, priemer vstupu od 3,4 cm
Vibrácie: áno
Pohon: nabíjateľná Li-on batéria
Vodeodolnosť: áno
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Masturbátor REBEL Heating Masturbator

Cena za Masturbátor REBEL Heating Masturbator je 55.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Masturbátor REBEL Heating Masturbator dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Masturbátor REBEL Heating Masturbator – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4024144632695.

Produkt Masturbátor REBEL Heating Masturbator nájdete v kategórii

Umelé vaginy, orály, anály, masturbátory - Podobné produkty: Masturbátor Pipedream Interactive Fuck My Cock, Fleshlight Shower Mount, Masturbátor TENGA Egg BRUSH, Masturbátor FLESHLIGHT Mia Malkova Quickshot transparentný