Pipedream Extreme Toyz Fuck Me Silly

309,50 

Katalógové číslo: 603912275506 Kategória: Značka:

Popis

Masturbátor FUCK ME SILLY MEGA je replika torzá vagíny a zadočku, skladná a pripravená na použitie, kedykoľvek si len spomeniete. Materiálovo vám bude pripadať, ako by bola živá, pretože je vyrobená z úžasného materiálu TPR, ktorý verne imituje ľudskú kožu. Vylepšená hĺbka vagíny a análneho otvoru so silnejšími stenami, vnútri rozdelená gumou a penovým jadrom vám prinesie kvalitnejšie zážitky. K lubrikácii používajte výhradne gély na vodnej báze, ktoré nájdete tu. Masívnej prdelke, zaisťujúcej lepšiu manipuláciu iste neodoláte a užijete si veľa uspokojujúcich dní aj nocí.
Čistenie a údržba: pomocou prostriedku Top Cleaner a teplej vody jemne preplachujte, ale neponárajte do vody – mohlo by dôjsť k poškodeniu.

Prečo si vybrať masturbátor FUCK ME SILLY MEGA:

jeden masturbátor pre vaginálne aj análne uspokojenie
vyrobený z TPR materiálu imitujúceho ľudskú pokožku
zosilnené, kvalitné vnútorné steny
vnútri penové jadro
skvelé prepracovanie detailov
ľahká údržba

Parametre:

Farba: telová
Materiál: TPR materiál
Rozmery: 36 x 33 x 25 cm, váha 9,98 kg
Vibrácie: nie
Vodeodolnosť: nie
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pipedream Extreme Toyz Fuck Me Silly

Cena za Pipedream Extreme Toyz Fuck Me Silly je 309.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pipedream Extreme Toyz Fuck Me Silly dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pipedream Extreme Toyz Fuck Me Silly – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 603912275506.

Produkt Pipedream Extreme Toyz Fuck Me Silly nájdete v kategórii

Umelé vaginy, orály, anály, masturbátory - Podobné produkty: Masturbátor NMC NITE RIDER vibračný telový, Návlek SATISFYER MEN ONE TRI DELIGHTS telový, Masturbátor FLESHLIGHT Elsa Jean Tasty telový, Masturbátor Private Horny Cougar To Go skin