Lubrikačný gél PJUR MED NATURAL Glide 100 ml

6,90 

Katalógové číslo: 827160105815 Kategória: Značka:

Popis

Vysoko kompatibilný lubrikant Pjur Med natural na vodnej báze s prírodnými alebo prírodne identickými surovinami je vhodný pre všetky typy pleti. Čisto rastlinný glycerín hydratuje, živí a chráni suchú a namáhanú pokožku a zaisťuje dlhotrvajúce a príjemné mazanie. Lubrikant je vhodný pre každodenné použitie. Je bezpečný pre použitie s latexovými kondómami. Pamätajte, že každý materiál Vašej hračky vyžaduje lubrikáciu na rôznej báze. Hľadáte ten správny lubrikačný gél? Celý sortiment značky Pjur nájdete tu.

Parametre:

Obsah: 100 ml
Zloženie: Aqua (Water), Glycerin, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lubrikačný gél PJUR MED NATURAL Glide 100 ml

Cena za Lubrikačný gél PJUR MED NATURAL Glide 100 ml je 6.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lubrikačný gél PJUR MED NATURAL Glide 100 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lubrikačný gél PJUR MED NATURAL Glide 100 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 827160105815.

Produkt Lubrikačný gél PJUR MED NATURAL Glide 100 ml nájdete v kategórii

Lubrigačné gély - Podobné produkty: Lubrikačný gél KIKI TRAVEL CANNABIS HOT EFFECT 50 ml, Lubrikačný gél SWEDE FRUITY LOVE DARK CHOCOLADE 50 ml, Lubrikačný gél NATULI PREMIUM Icefall 200 ml, Lubrikačný gél PJUR BACKDOOR ANAL Silicone 250 ml