Lubrikačný gél PJUR MED PREMIUM Glide 100 ml

10,20 

Katalógové číslo: 827160105808 Kategória: Značka:

Popis

Lubrikačný gél Pjur Med Premium obsahuje vysoko kvalitný silikón. Produkt vytvára ochranný film na pokožke, neupcháva póry a nenarušuje priedušnosť kože a sliznice. Je vhodný pre veľmi citlivú pokožku. Stačí naniesť len pár kvapiek pre hodvábne hladký a extra dlhotrvajúci lubrikačný efekt. Neobsahuje konzervačné látky. Je vhodný pre použitie s latexovými kondómami. Pamätajte, že každý materiál Vašej hračky vyžaduje lubrikáciu na rôznej báze. Hľadáte ten správny lubrikačný gél? Celý sortiment značky Pjur nájdete tu.

Parametre:

Obsah: 100 ml
Zloženie: Dimethicone, Dimethiconol

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lubrikačný gél PJUR MED PREMIUM Glide 100 ml

Cena za Lubrikačný gél PJUR MED PREMIUM Glide 100 ml je 10.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lubrikačný gél PJUR MED PREMIUM Glide 100 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lubrikačný gél PJUR MED PREMIUM Glide 100 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 827160105808.

Produkt Lubrikačný gél PJUR MED PREMIUM Glide 100 ml nájdete v kategórii

Lubrigačné gély - Podobné produkty: Gél LIQUID VIBRATOR HOT STIMULATOR 15 ml, Lubrikačný gél Orgie COOL 150 ml, Lubrikačný gél WICKED CHILL ANAL 120 ml, Lubrikačný gél Durex Cherry 50 ml