Lubrikačný gél PJUR BASIC Silicone 100 ml

6,60 

Katalógové číslo: 827160103019 Kategória: Značka:

Popis

Lubrikačný gél Pjur Basic optimálne kombinuje unikátne kĺzavé vlastnostisilikonového lubrikantu s čistotou produktov Pjur. Je najvhodnejšou voľbou pre tých, ktorí chcú začať so silikónovými lubrikačnými olejmi a objaviť ich výhody, ktoré ponúkajú v porovnaní s gélmi na vodnej báze.
Olej je vhodný nielen pre lubrikáciu intímnych partií, ale tiež pre zmyselnú a jemnú erotickú masáž celého tela. Ideálna je kombinácia oboch. Pjur BASIC Silicone je neparfumovaný, teda absolútne bez zápachu a chuti. So svojou atraktívnou cenou a vynikajúcimi vlastnosťami je veľmi obľúbenou voľbou zákazníkov.
Upozornenie: Je vhodný iba pre erotické pomôcky z tvrdých materiálov a latexu. Nepoužívajte s pomôckami z mäkčených materiálov – napr. mäkčené PVC, termoplastický elastomér (TPE), termoplastická guma (TPR), TPE silikón, 100% silikón a pod. z dôvodu možnej chemickej reakcie a následnému trvalému poškodeniu erotickej pomôcky, ale hlavne z dôvodu možného uvoľnenia chemických zmäkčovadiel z pomôcky a následnému vstrebaniu nebezpečných látok cez sliznicu pohlavných orgánov – dlhšie používanie by mohlo viesť aj k poškodeniu zdravia!
V prípade mäkčených erotických pomôcok používajte vždy iba lubrikačné gély na báze vody. Pamätajte, že každý materiál Vašej hračky vyžaduje lubrikáciu na rôznej báze. Hľadáte ten správny lubrikačný gél? Celý sortiment značky Pjur nájdete tu.

Parametre:

Farba: číra
Obsah: 100 ml
Zloženie: CYCLOPENTASILOXANE, Dimethicone, Dimethiconol

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lubrikačný gél PJUR BASIC Silicone 100 ml

Cena za Lubrikačný gél PJUR BASIC Silicone 100 ml je 6.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lubrikačný gél PJUR BASIC Silicone 100 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lubrikačný gél PJUR BASIC Silicone 100 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 827160103019.

Produkt Lubrikačný gél PJUR BASIC Silicone 100 ml nájdete v kategórii

Lubrigačné gély - Podobné produkty: Lubrikačný gel TENGA Hole Lotion WILD 170 ml, Krém HOT Anal WHITENING cream 75 ml, Lubrikačný gél LADYLUBE 100 ml, Lubrikačný gél PJUR TOY Lube 100 ml