Lubrikačný gél PJUR ORIGINAL 100 ml

9,30 

Katalógové číslo: 827160106249 Kategória: Značka:

Popis

Pjur Original je všestranný produkt, ktorý bol vyvinutý pre maximálny pôžitok. Pjur ® ORIGINAL je prvý a najpredávanejší osobný silikónový lubrikant na svete. Poskytuje príjemný, dlhotrvajúci kĺzavý pocit, zatiaľ čo robí vašu pokožku hladkú a hodvábne jemnú. Pjur ® ORIGINAL je super koncentrovaný a je tou pravou voľbou pre intímne, vzrušujúce chvíle. Pjur Original je samozrejme bez chuti a bez zápachu, a je nesmierne láskavý k pokožke. Pjur ® Original je tiež ideálny pre jemné masáže tela. Osloboďte svoju predstavivosť, fantáziu a túžbu. Jednoducho to vyskúšajte sami! Pamätajte, že každý materiál Vašej hračky vyžaduje lubrikáciu na rôznej báze. Hľadáte ten správny lubrikačný gél? Celý sortiment značky Pjur nájdete tu.

Parametre:

Farba: číra
Obsah: 100 ml
Zloženie: Cyklopentasiloxan, dimetikón, dimetikonol

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lubrikačný gél PJUR ORIGINAL 100 ml

Cena za Lubrikačný gél PJUR ORIGINAL 100 ml je 9.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lubrikačný gél PJUR ORIGINAL 100 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lubrikačný gél PJUR ORIGINAL 100 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 827160106249.

Produkt Lubrikačný gél PJUR ORIGINAL 100 ml nájdete v kategórii

Lubrigačné gély - Podobné produkty: Análny sprej EROS Women Relax 30 ml, System JO Anal H2O Lubricant 120 ml, Secret Play Vibrant Kiss Lip Gloss Strawberry Gum 6g, Lubrikačný gél WATERGLIDE WARMING 300 ml