Love Desire woman 50 ml

19,19 

Katalógové číslo: P20508 Kategórie: ,

Popis

Feromóny Love and Desire sú najpredávanejšie parfum s feromónmi pre ženy. Je produkt určený pre to, aby sa ženy cítili atraktívne a sexi.

 

Muži o Vás budú mať oveľa väčší záujem, budete mať rešpekt u ostatných žien a tiež sa budete cítiť sebavedome! Pomôžu Vám dokonca aj pri pracovnom pohovore alebo na obchodnej schôdzke.

  • Skladá sa z vonných tónov: čierne ríbezle, hruška, talianska klementínka, pomaranč,

 

Feromóny môžete používať každý deň, keď idete do práce, na pracovný pohovor, keď vyrážate do klubu, na diskotéku, na rande.

  • Parfumované feromóny Love & Desire pre ženy obsahujú ako jediné na trhu 4 druhy feromónov: androstenol, androstenon, androsteron i androstadienone.

Feromóny Love and Desire sú najpredávanejšie parfum s feromónmi pre ženy. Je produkt určený pre to, aby sa ženy cítili atraktívne, sexy a príťažlivé.

Muži o Vás budú mať oveľa väčší záujem, budete mať rešpekt u ostatných žien a tiež sa budete cítiť sebavedome! Pomôžu Vám dokonca aj pri pracovnom pohovore alebo na obchodnej schôdzke. Zabudnite na lacné imitácie, feromóny Love and Desire sú bestsellerom posledných rokov.

 

Hovorili sme si niekedy, prečo majú niektoré ženy úspech u toľkých mužov, aj napriek tomu, že nie sú príliš atraktívne alebo chytré? Sú to práve feromóny, ktoré dvíhajú sexuálnu príťažlivosť.

 

  • Vôňa sa skladá z vonných tónov: čierne ríbezle, hruška, talianska klementínka, pomaranč.

 

Feromóny môžete používať každý deň, keď idete do práce, na pracovný pohovor, keď vyrážate do klubu, na diskotéku, na rande.

  • Parfumované feromóny Love & Desire pre ženy obsahujú ako jediné na trhu 4 druhy feromónov: androstenol, androstenon, androsteron i androstadienone.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Love Desire woman 50 ml

Cena za Love Desire woman 50 ml je 19.19 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Love Desire woman 50 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Love Desire woman 50 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20508.

Produkt Love Desire woman 50 ml nájdete v kategórii

DROGÉRIA - Podobné produkty: Lola Games Sada menstruačních kalíšků Natural Wellness Červená Pivoňka 2 ks, Shiatsu Pheromon Fragrance Woman Pink 15ml, YESforLOV Eau De Parfum Rejouissance 100ml, Orgie Sensfeel for Woman Eau De Toilette 50 ml

Feromóny - Podobné produkty: Toaletná voda RUF TABOO EQUIVOQUE FOR HIM AND HER 50 ml, Obsessive – Perfume Sexy 30 ml, Feromóny Orgie Sensfeel™ for Men Eau De Toilette 50 ml, Krém s feromónmi INTT Pheros Fantasy 100 ml