Batéria R14

0,50 

Katalógové číslo: 622c23776c7e Kategória: Značka:

Popis

Batéria R14 – kvalitné zinko-chloridová batéria. Cena je za jeden kus.

Parametre:
Chemické zloženie: zinkovo-chlorid
Označenie: C, R14
Napätie 1,5 V
Prevádzková teplota: -10 ° až 40 ° C

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Batéria R14

Cena za Batéria R14 je 0.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Batéria R14 dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Batéria R14 – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 622c23776c7e.

Produkt Batéria R14 nájdete v kategórii

Batérie primárne - Podobné produkty: Batéria Energizer Alkaline power 9V 1 ks, Batéria Energizer Alkaline LR44-A76 4 ks, Batéria Energizer Max Plus AA 4 ks, Batéria Energizer Max Plus 9V 1 ks