Joydivision Soft Tampons Mini 10 er

15,35 

Katalógové číslo: P20396 Kategórie: ,

Popis

Vieme, že ženy pri svojich dňoch sú občas nevrlé, a taky vieme, že vám náladu určite zdvihne, keď partner príde a oznámi vám, že idete na celý víkend na wellness. Nemusíte vyšilovat a byť smutná, že si nebudete môcť zájsť do vírivky, kde si dáte šampanský a parádny sex. Tampóny soft sú práve na tieto príležitosti.

Sú pohodlné, takže môžete v pohode jazdiť na bicykli, plávať alebo si len dať jogu a predstavte si, že po celodennej fyzickej námahe na vás bude v izbe čakať váš partner a vy sa nebudete musieť stresovať, že budete špiniť a že je to nehygienické.

Zavádzanie Soft tampons je úplne jednoduché – hubku stačí prsty stlačiť a zaviesť do pošvy a pri vyberaní ju opäť stlačiť a vytiahnuť.

Kvalitné menštruačné Soft tampons plní podobnú funkciu ako klasické tampóny, avšak s tým rozdielom, že nemajú šnúrku a preto sa skvele hodí aj na pohlavný styk počas menštruácie.

 

Nikde vám nebude prekážať šnúrka, takže partner ani nezistí, že tieto tampóny používate. Soft tampons sa skvele hodí aj pre použitie v bazéne, do sauny a pre akékoľvek bežné nosenie.

 

Zavádzanie Soft tampons je úplne jednoduché – hubku stačí prsty stlačiť a zaviesť do pošvy a pri vyberaní ju opäť stlačiť a vytiahnuť.

 

 

 

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Joydivision Soft Tampons Mini 10 er

Cena za Joydivision Soft Tampons Mini 10 er je 15.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Joydivision Soft Tampons Mini 10 er dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Joydivision Soft Tampons Mini 10 er – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20396.

Produkt Joydivision Soft Tampons Mini 10 er nájdete v kategórii

Menštruačné pomôcky - Podobné produkty: Beppy tampony Soft Comfort Dry 30 ks, Tampony JoyDivision Hot Lady tampony 8 ks, Beppy Soft Comfort Tampons WET – pěnové tampóny bez šňůrky 30 ks, Whoop de doo Menštruačný kalíšok Light + Classic 2 ks

PRE ŽENY - Podobné produkty: LELO Nea 3 modrá, Layla – Tulipano Kegel Ball, Čierne sexi šaty F241 – S, Romp Amp Anal Beads Violet