Satisfyer G-Force

57,65 

Katalógové číslo: P24247 Kategórie: ,

Popis

Satisfyer G-Force

Zažite maximálnu radosť s Satisfyer G-Force, odborníkom na stimuláciu bodu G. Pripravte sa na čisté potešenie s jedinečne drážkovanou, sploštenou špičkou a 50 silnými a úžasnými kombináciami vibrácií. Či už ste nováčik v stimulácii bodu G alebo ostrieľaný profík, tento silikónový zázrak je ideálny pre každého. Jeho ergonomický tvar zaručuje pohodlné uchopenie, zatiaľ čo 10 rôznych vzorcov vibrácií a 5 intenzít uspokojí každé vaše prianie. Hladký povrch a špicatý hrot zaisťujú ľahké vkladanie a dotyk lubrikantu na vodnej báze ho môže posunúť na ďalšiu úroveň. Dosiahnite ľahko svoj bod G so zakriveným tvarom, zatiaľ čo jemné drážky na hriadeli pridávajú ďalšie vzrušenie. Sploštenú špičku môžete dokonca použiť ako položený vibrátor na potešenie z klitorisu! Pocíťte silu v sprche alebo vo vani, pretože vodotesná úprava (IPX7) umožňuje potešenie pod vodou a ľahké čistenie. Jednoducho použite čistič hračiek alebo teplú vodu s jemným mydlom. A keď je čas na dobitie, priložený nabíjací kábel USB okamžite nabije váš G-Force a zaistí, že bude vždy pripravený na vaše ďalšie príjemné dobrodružstvo. Nech je sila s vami a vaším bodom G!

"Main-Feature-Icons_Gray_G-Spot" Ideálne navrhnutý tak, aby zasiahol bod G pre intenzívnu stimuláciu
Satisfyer G-Force

Satisfyer G-Force je silným odborníkom, pokiaľ ide o stimuláciu bodu G. Silné vibrácie a sploštená špička s nádhernými drážkami vám zaistí vaginálne potešenie ako nikdy predtým. 10 vibračných rytmov spája sily s 5 rôznymi intenzitami a vytvára 50 možných kombinácií, ktoré vám poskytnú pestrý a nezabudnuteľný zážitok.

Vibrátor bodu G vyrobený zo silikónu šetrného k pokožke je dokonalou hračkou pre všetkých, ktorí majú so stimuláciou bodu G len malé alebo žiadne skúsenosti. Ale nebojte sa, s ergonomicky tvarovaným vibrátorom sa pobavia aj profesionáli. G-Force ponúka 10 rôznych vzorcov vibrácií a 5 rôznych intenzít, takže vždy nájdete kombináciu vibrácií, ktorá je pre vás tá pravá. Hladký povrch a mierne zašpicatený hrot umožňujú ľahké zavádzanie, ktoré je možné ďalej vylepšiť malým množstvom lubrikantu na vodnej báze. Zakrivený tvar vám umožní ľahko dosiahnuť bod G, ktorý sa nachádza asi 5 cm od pošvového vchodu. Sploštená špička vám poskytuje širokú stimuláciu vašej zóny potešenia a jemné drážky prinášajú určité vzrušenie navyše. Okrem toho je možné sploštený hriadeľ použiť aj ako položený vibrátor na stimuláciu klitorisu.

Aj pod vodou poskytuje G-Force potešenie so všetkou silou vďaka vodotesnej (IPX7) povrchovej úprave. Vezmite si svoj nový vibrátor bodu G do sprchy alebo vane, kde je možné intenzitu stimulácie bodu G zvýšiť. Čistenie je tiež veľmi jednoduché: trocha čističa hračiek alebo teplá voda s jemným mydlom pripraví váš G-Force na jeho ďalšiu cestu za potešením.

"Main-Feature-Icons_Gray_G-Spot" Ideálne navrhnutý ta

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Satisfyer G-Force

Cena za Satisfyer G-Force je 57.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Satisfyer G-Force dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Satisfyer G-Force – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P24247.

Produkt Satisfyer G-Force nájdete v kategórii

PRE ŽENY - Podobné produkty: Svakom Connexion Series Ella Neo App Controlled, Penthouse Miss curvy – black – XL, Domestic Partner U-Boat Banger, Magic Motion – FitCute Kegel Rejuve

Vibrátory na G-Bod - Podobné produkty: Satisfyer Charming Smile, Svakom Nymph, Vibrátor Fun Factory Miss BI Black Line, Satisfyer Top Secret