Joydivision Tampóny Soft Tampons normal 50 ks

57,65 

Katalógové číslo: P20400 Kategórie: ,

Popis

Menštruačné tampóny Soft-tampons normal sú presne pre tie ženy, ktorí chcú byť aktívni aj v období menštruácie. Soft-tampons sú vhodné pri športe, do sauny, do bazéna, na každodenné nosenie počas menštruácie a alebo pri sexuálnom styku.

Bezpečné, diskrétne a pohodlné používanie. Tampóny sú anatomicky tvarované a príjemne mäkké. Vyrobené z hygienického materiálu, ktorý bol klinicky testovaný.

 

Použitie:

Pred zavádzaním si umyte ruky. Pre ľahšie zavádzanie je možné tampón navlhčiť čistou vodou a dobre vyžmýkať, prípadne môžete použiť lubrikačný gél na vodnej báze. Tampón sa najlepšie zavádza v drepe s roztiahnutými nohami alebo s jednou nohou zdvihnutou. Tampón uchopte palcom a prstenníkom, prostredník priložte na jeho plochú stranu a zasuňte tampón hlboko do pošvy až na hrdlo maternice. Pre vytiahnutie tampónu použite malý otvor v jeho hornej časti, prestrčte ním prst a tampón vytiahnite von.

 

Pri používaní tampónov Soft-tampons dodržujte zvýšenú hygienu. Tampóny by sa mali vymieňať pravidelne, v závislosti na intenzite menštruácie. Odporúčaná doba použitia je 4-6 hodín, tampón však môže vydržať až 8 hodín. Po sexuálnom styku vyberte tampón ihneď.

Menštruačné tampóny Soft-tampons normal sú presne pre tie ženy, ktorí chcú byť aktívni aj v období menštruácie. Soft-tampons sú parádne náhradou bežných tampónov. Sú vhodné pri športe, do sauny, do bazéna, na každodenné nosenie počas menštruácie a dokonca aj pri sexuálnom styku.

Bezpečné, diskrétne a pohodlné používanie. Tampóny sú anatomicky tvarované a príjemne mäkké. Sú vyrobené z hygienického materiálu, ktorý bol dermatologicky i klinicky testovaný.

 

Použitie:

Pred zavádzaním si umyte ruky. Pre ľahšie zavádzanie je možné tampón navlhčiť čistou vodou a dobre vyžmýkať, prípadne možno použiť aj lubrikačný gélu na vodnej báze. Tampón sa najľahšie zavádza v drepe s roztiahnutými nohami alebo s jednou nohou zdvihnutou. Tampón uchopte palcom a prstenníkom, prostredník priložte na jeho plochú stranu. Voľnou rukou roztvorte pysky ohanbia a zasuňte tampón hlboko do pošvy až na hrdlo maternice. Pre vytiahnutie tampónu použite malý otvor v jeho hornej časti, prestrčte ním prst a tampón vytiahnite von.

 

Pri používaní tampónov Soft-tampons dodržujte zvýšenú hygienu. Tampóny by sa mali vymieňať pravidelne, v závislosti na intenzite menštruácie. Odporúčaná doba použitia je 4-6 hodín, tampón však môže vydržať až 8 hodín. Po sexuálnom styku vyberte tampón ihneď.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Joydivision Tampóny Soft Tampons normal 50 ks

Cena za Joydivision Tampóny Soft Tampons normal 50 ks je 57.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Joydivision Tampóny Soft Tampons normal 50 ks dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Joydivision Tampóny Soft Tampons normal 50 ks – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20400.

Produkt Joydivision Tampóny Soft Tampons normal 50 ks nájdete v kategórii

Menštruačné pomôcky - Podobné produkty: Beppy Soft Comfort Dry Tampony 8 ks, Beppy tampony Soft Comfort Wet 8 ks, Joydivision Tampóny Soft Tampons 3 ks, Beppy tampony Soft Comfort Dry 30 ks

PRE ŽENY - Podobné produkty: SilexD Model 1 7", Svakom Angel, Satisfyer Balls C02 Double, OBSESSIVE Erotické body Amanta teddy – černá – L/XL