Gläs Mr. Swirly Double Ended Glass Dildo & Butt Plug

40,38 

Katalógové číslo: P20025 Kategórie: , ,

Popis

Gläs přichází na trh s kolekciami štýlových, krásnych a kvalitných erotických pomôcok, ktoré sú vyrábané ručne z prvotriedneho borosilikátového skla, jež umožňuje velmi snadno zahladit čyjevět čyje vіt.

Sklenené dildo s vroubky.

Sklo lze zahřát nebo ochladit. Pomůcka, ktorá má dva konce. Každý pomalý koniec, môže byť použitý na iný druh stimulácie. Ideální na vaginální a anální dráždění. Určeno pro ženy a muže.

Klady:

❤️ Ruční výroba – originální

❤️ 2 koniec – pro anální a vaginální stimulace

❤️ pre muža a ženy

❤️ výstupy na Efektivnější stimulaci

❤️ definitívne proti zlomení

❤️ hypoalergénne

Veľkosť:
Celková dĺžka: 25,4 cm
Použitelná dĺžka konca ve tvaru análního kolíku: 7,6 cm
Použitelná dĺžka druhý koniec: 15,3 cm
Priemer hlavy: 3,6 cm

Krásne sklenené elegantné dildo s vroubkami.

Elegantní výstavní kousek, one se opravdu o umělecké dílo. Kvalitní sklo lze zahřát nebo ochladit. Díky tomu zažijete naozaj príjemné vzrušení. Pomůcka, tie na každej strane zámerně jinak zakončena. Má více využití. Ideální na vaginální a anální dráždění.

Gläs přichází na trh s kolekciami kvalitných, krásnych a kvalitných erotických pomôcok, ktoré sú vyrábané ručne z prvotriedneho borosilikátového skla, jež umožňuje často snadno rozdrobiť či pripraviť.

Klady:

❤️ originálna ruční výroba

❤️ 2 koniec – pro anální a vaginální stimulace

❤️ pre muža a ženy

❤️ výstupy na Efektivnější stimulaci

❤️ definitívne proti zlomení

❤️ hypoalergénne

Veľkosť:
Celková dĺžka: 25,4 cm
Použitelná dĺžka konca ve tvaru análního kolíku: 7,6 cm
Použitelná dĺžka druhý koniec: 15,3 cm
Priemer hlavy: 3,6 cm

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Gläs Mr. Swirly Double Ended Glass Dildo & Butt Plug

Cena za Gläs Mr. Swirly Double Ended Glass Dildo & Butt Plug je 40.38 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Gläs Mr. Swirly Double Ended Glass Dildo & Butt Plug dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Gläs Mr. Swirly Double Ended Glass Dildo & Butt Plug – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20025.

Produkt Gläs Mr. Swirly Double Ended Glass Dildo & Butt Plug nájdete v kategórii

Dildá - Podobné produkty: Dildo Real Fantasy Deluxe Collection Winston Electric 18 cm telové, Nohavičky latexové LateX s vnútorným dildom M, Doc Johnson Vac-U-Lock CodeBlack 8 Inch, SilexD Model 1

PRE ŽENY - Podobné produkty: Chisa Intimate Melody, Bijoux Indiscrets Maze 8 Harness Black, Rocks Off O-Boy, Creature Cocks Glow in the Dark Unicorn Tongue Silicone Dildo

Sklenená dilda - Podobné produkty: Satisfyer Dazzling Crystal 1, Satisfyer Sparkling Crystal