Lovense Vulse Thrusting G-Spot Dildo for Women

153,81 

Katalógové číslo: P24223 Kategórie: ,

Popis

Lovense Vulse Thrusting G-Spot Dildo for Women

Hands-free vibrátor bodu G od Lovense s neobmedzenými vibračnými režimami. 7 vzorov vibrácií, z ktorých si môžete vybrať pomocou ovládacích tlačidiel, ale aj prostredníctvom diaľkového ovládača Lovense, kedy je v knižnici k dispozícii viac ako 10 000 vzorov.

S Lovese Remote APP môžete Vulse ovládať jednoduchým prejdením prsta. Zdieľajte ovládací odkaz pre diaľkové ovládanie vášho vibrátora na ľubovoľnú vzdialenosť, aby ste sa vy a váš partner mohli stále cítiť prepojení. Medzi ďalšie funkcie patria vibrácie s hudbou alebo zvukom, vibračný alarm a režim rýchlosti! Dodáva sa s chatom a hlasovým chatom / videochatom, ktorý vás zblíži.

Vibrátor Vulse má magnetickú nabíjačku, ktorá uľahčuje nabíjanie a udržuje zábavu pri živote. Plne sa nabije za menej ako hodinu a môže byť v pohotovostnom režime po dobu 120 hodín.

Všetky hračky Lovense sú 100% bezpečné a majú certifikáciu CE, ktorá zodpovedá normám EÚ. Bezpečnosť a súkromie zákazníkov považujeme za prioritu. Sexuálne hračky Lovese neobsahujú látky poškodzujúce telo a sú v diskrétnom balení.

Rozmery:

celková dĺžka 20,3 cm, použiteľná dĺžka 8,5 cm

Aplikácia na stiahnutie:

Lovense Vulse Thrusting G-Spot Dildo for Women

Lovese Vulse je hands-free vibrátor bodu G. Na najvyššej úrovni dosahuje až 110 ťahov za minútu. Je zo silikónu bezpečného pre telo, kedy je zároveň vodotesný (IPX7) a je možné si ho vziať napríklad do sprchy. Malé telo sa ľahko vkladá a pohodlne sedí, čo poskytuje skutočne hands-free zážitok a kombinované potešenie z ťahov a vibrácií.

S Lovese Remote APP môžete ovládať teraz prejdením prsta. Zdieľajte ovládací odkaz pre diaľkové ovládanie vášho vibrátora na ľubovoľnú vzdialenosť, aby ste sa vy a váš partner mohli stále cítiť prepojení. Medzi ďalšie funkcie patria vibrácie s hudbou alebo zvukom, vibračný alarm a režim rýchlosti! Dodávam sa s chatom a hlasovým chatom/videochatom, ktorý vás zblíži.

7 vzorov vibrácií a úderov, z ktorých si môžete vybrať pomocou ovládania pomocou tlačidiel, ale aj prostredníctvom diaľkového ovládača Lovese Remote je v knižnici k dispozícii viac ako 10 000 vzorov. Chcete byť dobrodružnejší? Spojte sa so skupinou a zúčastnite sa relácie D&S, kde skupina môže ovládať váš vzdialený vibrátor cez APP!

Vibrátor má magnetickú nabíjačku, ktorá má nabíjať a udržiavať zábavu pri živote. Plne sa nabije za menej ako hodinu a môže byť v pohotovostnom režime po dobu 120 hodín.

Všetky hračky Lovese sú 100% bezpečné a majú certifikáciu CE, ktorá zodpovedá normám EÚ. Bezpečnosť a súkromie zákazníkov považujeme za prioritu. Sexuálne hračky Lovese neobsahujú látky poškodzujúce telo a sú v diskrétnom balení.

Rozmery:

celková dĺžka 20,3 cm, použiteľná dĺžka 8,5 cm

Aplikácia na stiahnutie:

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lovense Vulse Thrusting G-Spot Dildo for Women

Cena za Lovense Vulse Thrusting G-Spot Dildo for Women je 153.81 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lovense Vulse Thrusting G-Spot Dildo for Women dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lovense Vulse Thrusting G-Spot Dildo for Women – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P24223.

Produkt Lovense Vulse Thrusting G-Spot Dildo for Women nájdete v kategórii

PRE ŽENY - Podobné produkty: Latexové nohavičky s nafukovacími dildami Late X nohavičky s nafukovacím vaginálnym a análnym dildom – S, Bijoux Indiscrets – Magnifique Waist Jewelry, You2Toys Finger Plug, Nádherný set Obsessive Jolierose set – červená – L/XL

Vibrátory na G-Bod - Podobné produkty: B Swish Bgee Classic G-spot Vibrator Purple, Kiiroo Pearl 2, Tenga Iroha Mai Tsuru, Satisfyer Love Me Red