Satisfyer Dazzling Crystal 1

57,65 

Katalógové číslo: P24248 Kategórie: , ,

Popis

Satisfyer Dazzling Crystal 1

Užite si čistý luxus a maximálne potešenie s Satisfyer Dazzling Crystal 1, vysoko kvalitným skleneným dildom, ktoré vás uchvátia svojim mimoriadnym dizajnom. So svojimi dvoma vzrušujúcimi textúrami vám poskytuje intenzívne vaginálne potešenie a stimuláciu bodu G. Je to nádherný šperk, ktorý vás úplne oslní! Dazzling Crystal 1 je vyrobený z vysoko kvalitného pevného borosilikátového skla a je nerozbitný a hladko kĺže vo vnútri.

 

 "Main-Feature-Icons_Gray_SolidSoCiuzSW7XAnz" Vyrobené z kvalitného pevného borosilikátového skla
 "SAT_icons_main-feature_outlined_hot-cold_b" Teplotne odolný materiál je ideálny pre hru za tepla aj za studena
"Main-Feature-Icons_Gray_UnisexxWKNT7bdjSatisfyer Dazzling Crystal 1

Doprajte si čistý luxus a maximálne potešenie s Satisfyer Dazzling Crystal 1, vysoko kvalitným skleneným dildom, ktoré vás očarí svojim dizajnom a pozoruhodnými funkciami. So svojimi dvoma vzrušujúcimi povrchovými textúrami je tu, aby vám poskytol intenzívne vaginálne potešenie a stimuláciu bodu G – nádherný klenot, ktorý vás úplne oslní!

Vďaka svojmu dizajnu a materiálu je toto sklenené dildo nielen oslnivým pútačom, ale aj veľmi všestrannou milostnou hračkou. Dazzling Crystal 1 je vyrobený z vysoko kvalitného pevného borosilikátového skla a je nerozbitný a jemne kĺže po vašom tele a do vás. Máte radšej teplú alebo studenú? S týmto skleneným dildom už si nemusíte vyberať! Pred použitím ho vložte do teplej vody pre príjemný relaxačný zážitok alebo do chladničky na osviežujúce brnenie na pokožke.

Okrem toho má Dazzling Crystal 1 dve strany vyrobené pre skutočne oslňujúce potešenie. Stimuluje vás a vaše aktívne body pomocou širokej drážkovanej štruktúry na jednej strane a vzrušujúce nubby štruktúry na strane druhej. Či už ho chcete použiť ako dildo bodu G alebo na zmyselné masáže celého tela – Dazzling Crystal 1 vždy vie, ako vás potešiť! A navyše je toto sklenené dildo hygienické a ľahko sa čistí vďaka hladkému materiálu – trocha vody, jemného mydla a čističa hračiek a tento lesklý drahokam je pripravený na ďalšie použitie!

 "Main-Feature-Icons_Gray_SolidSoCiuzSW7XAnz" Vyrobené z kvalitného pevného borosilikátového skla
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Satisfyer Dazzling Crystal 1

Cena za Satisfyer Dazzling Crystal 1 je 57.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Satisfyer Dazzling Crystal 1 dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Satisfyer Dazzling Crystal 1 – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P24248.

Produkt Satisfyer Dazzling Crystal 1 nájdete v kategórii

Dildá - Podobné produkty: Dildo WT Premium Wave galaxy, Dorcel Orgasmic Double Do Double Vibrating Dildo, LoveToy Skinlike Soft Cock 8,5", Dildo dvojité Fun Factory SHARE LITE ružové

PRE ŽENY - Podobné produkty: PrettyLove Felix, Noir Handmade F237 Long Tulle Overall with 3 Way Zipper – L, Penthouse No taboo – black – XL, Liebe Kewos Cerise/Candy Violet

Sklenená dilda - Podobné produkty: Satisfyer Sparkling Crystal, Gläs Mr. Swirly Double Ended Glass Dildo & Butt Plug