Clavin PLATINUM 8 kapsúl

38,02 

Katalógové číslo: 8594059734389 Kategórií:

Popis

Clavin® PLATINUM obsahuje galenicky upravenú zmes špeciálne vybraných účinných látok – STIMULIN®, oi L-arginín, L-citrulín a tiež tribulus a crocus, ktoré majú veľmi priaznivý účinok na prekrvenie penisu a erekciu a vyznačujú sa rýchlym nástupom účinku*. Účinné zložky tohto doplnku stravy tiež napomáhajú k výraznému zintenzivneniu sexuálneho zážitku a k zvýšeniu libida.¹ ²

pevná a rýchla erekcia¹ ²
zintenzívnenie sexuálneho zážitku¹ ²
zvýšenie sexuálneho libida¹ ²

Dávkovanie:
U dospelých osôb 4 kapsuly denne naraz, najlepšie 1 až 12 hodín pred pohlavným stykom.

Upozornenie:
Nie je určené deťom. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí! Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Na dosiahnutie očakávaného účinku je potrebná sexuálna stimulácia.

Vysvetlivky:
Účinnosť prípravkov Clavin® zaisťuje/obsahuje (L-Arginín, L-Citrulín), Tribulus terrestris, Se, Zn a Crocus:
¹Tribulus terrestris na zlepšenie erekcie, zvýšenie sexuálnej túžby a libida.
²Crocus pre stimuláciu libida a zlepšenie erekcie.
* Zdroj IQvia: (Clavín, doplnky stravy, lekárne SR, 2011–2018).

Výrobca:
Simply You Pharmaceuticals a. s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Clavin PLATINUM 8 kapsúl

Cena za Clavin PLATINUM 8 kapsúl je 38.02 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Clavin PLATINUM 8 kapsúl dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Clavin PLATINUM 8 kapsúl – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594059734389.

Produkt Clavin PLATINUM 8 kapsúl nájdete v kategórii

Podpora erekcie - V našej kategórii nájdete širokú ponuku produktov na podporu erekcie. Zákazníci môžu zvoliť medzi rôznymi produktmi, ako sú tabletky na erekciu alebo gély na erekciu. Naše tabletky na erekciu sú navrhnuté tak, aby pomáhali zlepšiť krvný obeh v oblasti penisu a zvýšiť sexuálnu výkonnosť. Naše gély na erekciu sú ideálne… Podobné produkty: HOT XXL Creme for Men 50ml, Simply you ArginMax Forte pre mužov kapsúl 45, HOT eXXtreme Power 10 tabliet, MycoMedica Cordyceps 50 % 90 kapsúl