Clavin PLATINUM 8 kapsúl

38,02 

Katalógové číslo: 8594059734389 Kategória:

Popis

Clavin® PLATINUM obsahuje galenicky upravenú zmes špeciálne vybraných účinných látok – STIMULIN®, oi L-arginín, L-citrulín a tiež tribulus a crocus, ktoré majú veľmi priaznivý účinok na prekrvenie penisu a erekciu a vyznačujú sa rýchlym nástupom účinku*. Účinné zložky tohto doplnku stravy tiež napomáhajú k výraznému zintenzivneniu sexuálneho zážitku a k zvýšeniu libida.¹ ²

pevná a rýchla erekcia¹ ²
zintenzívnenie sexuálneho zážitku¹ ²
zvýšenie sexuálneho libida¹ ²

Dávkovanie:
U dospelých osôb 4 kapsuly denne naraz, najlepšie 1 až 12 hodín pred pohlavným stykom.

Upozornenie:
Nie je určené deťom. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí! Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Na dosiahnutie očakávaného účinku je potrebná sexuálna stimulácia.

Vysvetlivky:
Účinnosť prípravkov Clavin® zaisťuje/obsahuje (L-Arginín, L-Citrulín), Tribulus terrestris, Se, Zn a Crocus:
¹Tribulus terrestris na zlepšenie erekcie, zvýšenie sexuálnej túžby a libida.
²Crocus pre stimuláciu libida a zlepšenie erekcie.
* Zdroj IQvia: (Clavín, doplnky stravy, lekárne SR, 2011–2018).

Výrobca:
Simply You Pharmaceuticals a. s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Clavin PLATINUM 8 kapsúl

Cena za Clavin PLATINUM 8 kapsúl je 38.02 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Clavin PLATINUM 8 kapsúl dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Clavin PLATINUM 8 kapsúl – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594059734389.

Produkt Clavin PLATINUM 8 kapsúl nájdete v kategórii

Podpora erekcie - Podobné produkty: Clavin ORIGINAL tob.8, Proerecta SHOT 8×60 ml, Krém JoyDivision EROpharm PeniX Active Cream for Him 75 ml, Čaj POTENCIA POVZBUDENIE 50 g