HOT Exxtreme Power Caps 5 ks

7,40 

Katalógové číslo: 4042342001693 Kategória:

Popis

Páni, chcete cítiť sexuálne napätie po celom svojom tele, zlepšiť si výdrž a skvalitniť erekciu? Potom vyskúšajte tieto kapsule HOT Exxtreme Power Caps. Unikátne zloženie z prírodných bylinných ingrediencií vás premení na dravého tigra, ktorý bude mimoriadne aktívny a takmer neskrotný pre svoju drahú polovičku. Hlavnou zložkou tejto výnimočnej zmesi je extrakt z koreňa kardamómu, ktorý pozitívne pôsobí na nervovú a obehovú sústavu. Jeho posilňujúce účinky boli objavené pôvodnými obyvateľmi Južnej Ameriky už pred niekoľkými storočiami. Medzi ďalšie afrodiziakálne zložky sa radí prášok z guarany. Tá má povzbudzujúce a stimulujúce vlastnosti, zvyšuje sexuálnu túžbu a energiu, zostruje vnímanie a môže tiež zvyšovať výdrž. Ovsený extrakt potom ako výnimočné prírodné afrodiziakum posilňuje efekt ostatných zložiek. Okrem toho obsahuje kapsula aj Calcium Carbonat a vitamíny B6 aj B12. Kapsula má rýchly nástup účinku, ktorý pocítite počas jednej hodiny a následný dlhodobý efekt. V balení nájdete 5 kapsúl.
Prebuďte v sebe šelmu a prekvapte mimoriadnym výkonom a nekonečným chtíčom.

Odporúčané dávkovanie je jedna kapsula na deň, ktorú zapijete dve hodiny pred plánovaným intímnym stykom na lačno dostatočným množstvom tekutiny. Neprekračujte denné dávkovanie, neužívajte s alkoholom a kofeínom, ktoré môže ovplyvniť jeho účinky. Výživový doplnok nenahrádza pestrú stravu.

Prečo si vybrať HOT Exxtreme Power Caps:

jedinečný doplnok stravy pre mimoriadnu výkonnosť a posilnenie sexuálnej túžby
unikátne zloženie z prírodných ingrediencií s výraznými afrodiziakálnymi účinkami
extrakt z koreňa kardamómu a prášok z guarany stimulujú krvný obeh a povzbudzujú chtíč
pozitívne pôsobí na nervovú sústavu a skvalitňuje intímne zážitky
rýchly nástup účinku a následný dlhodobý efekt
5 kapsúl v balení

Parametre:
Farba: modrá
Obsah: 5 kapsúl
Zloženie: Cardamompowder, Oat Straw Powder, Capsule (Plating Mitt E464, Colouring Agent E171, E133), Guaranasemenpowder, Filling Agents (Microcristalline Cellulose, Calciumcarbonate), Caffeine Extract, Pyridoxinhydrochloride, Cyanocobalamine

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí HOT Exxtreme Power Caps 5 ks

Cena za HOT Exxtreme Power Caps 5 ks je 7.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o HOT Exxtreme Power Caps 5 ks dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. HOT Exxtreme Power Caps 5 ks – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4042342001693.

Produkt HOT Exxtreme Power Caps 5 ks nájdete v kategórii

Podpora erekcie - Podobné produkty: Capatrex 10 toboliek, Krém JoyDivision EROpharm TauriX Special 40 ml, Amarex Men Complex 360 kapslí, Zerex Womex 50 + 10 kapsúl