MycoMedica Cordyceps CS-4 90 kapsúl

28,80 

Katalógové číslo: 8594167650700 Kategória:

Popis

MycoMedica Cordyceps CS-4
Cordyceps (húsenica čínska) patrí k najcennejším hubám čínskej medicíny. Zvoľte ideálny pomer polysacharidov, cordycepinu, D-manitolu a ďalších bioaktívnych látok pre najlepšie výsledky. V čínskej medicíne sa Cordyceps používa na podporu vitality, fyzickej výkonnosti, vytrvalosti a k podpore libida.

Náš Cordyceps sinensis sa pestuje riadenou kultiváciou. Základom živného roztoku je trstinový cukor, drtené žlté fazule, glukóza, peptony pre pestovanie mycélia Cordycepsu. Použitá časť huby je podhubie z tekutej kultúry. Testované v nemeckom Agrolabu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí MycoMedica Cordyceps CS-4 90 kapsúl

Cena za MycoMedica Cordyceps CS-4 90 kapsúl je 28.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o MycoMedica Cordyceps CS-4 90 kapsúl dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. MycoMedica Cordyceps CS-4 90 kapsúl – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594167650700.

Produkt MycoMedica Cordyceps CS-4 90 kapsúl nájdete v kategórii

Podpora erekcie - Podobné produkty: Zerex Womex 50 + 10 kapsúl, HOT eXXtreme Power 10 tabliet, Amarex Men Complex 120 kapslí, PROERECTA Long 60 kapsúl