Vibrátor LELO TIANI 3 ružový

109,70 

Katalógové číslo: 7350022279346 Kategória: Značka:

Popis

Malý rozmermi, veľký výkonom, to je vibrátor od svetovo uznávanej značky LELO TIANI 3 v pastelovo ružovej farbe. Tento šikula na diaľkové ovládanie je držiteľom ceny za dizajn RED DOT DESIGN AWARD Tiani™ a patrí medzi veľmi obľúbené párové hračky pre dospelých, avšak ak máte práve chuť na sólo hrátky, prečo nie? TIANI má klasický tvar písmena U s mierne rozšírenou plôškou, má drobnejšie tvary, čo môžu privítať ženy, ktoré so sexom len začínajú alebo im úplne nevyhovujú väčšie rozmery ostatných erotických pomôcok. Poďme sa však pozrieť na konkrétne informácie k tejto luxusnej vychytávke. Vibrátor aj ovládač je vyrobený zo silikónu lekárskej kvality a zdobený decentným zlatým ABS plastom. Tichý a napriek tomu veľmi silný motor poháňa celkom 8 stupňov vibrácií a pulzovania. Prvých 6 programov je klasických, posledné dva sú, vďaka technológii SenseMotion, ovplyvnené pohybom rúk, ktoré ovládač držia. Vyskúšajte, aké vzrušujúce a zábavné môže byť prenechanie okrúhleho ovládača vášmu milencovi či manželovi. Treba povedať, že ovládač samotný môžete používať ako dráždidlo alebo masážny prístroj. Dosah vodotesného vibrátora je približne 12 metrov. Ako je už zvykom u značky LELO, všetci členovia tejto rodiny erotických pomocníkov sú dodávaní v luxusnom darčekovom balení, ktorého súčasťou je aj nabíjací USB kábel, saténové vrecúško a vzorka lubrikantu. Dámy a páni, nechajte LELO TIANI 3 cerise nech splní všetky vaše tajné aj verejné želania!

Nesmieme zabudnúť uviesť tiež návod na obsluhu TIANI 3. Do diaľkového ovládača najprv vložíte 2 AAA batérie, ovládač otvoríte pootočením zadného zlatého krytu. Ovládač disponuje cestovným zámkom, ktorého aktiváciu aj deaktiváciu vykonáte súčasným pridržaním po dobu približne 3 sekúnd tlačidiel "+" a "-". Následne sa rozsvieti kontrolka, ktorá signalizuje uvedenie pomôcky do pohotovostného režimu. Plusovým tlačítkom ovládač sprevádzkujete a teraz už stačí len stlačiť okrúhle tlačidlo na vibrátori, rozsvieti sa aj tu kontrolka, čo značí vzájomné prepojenie vibrátora a ovládača. Stredným tlačidlom na ovládači s označením "()" regulujete jednotlivé stupne vibrácií a pulzovania a to krátkym stlačením. Siedmy program je už spomínaná technológia SenseMotion, ktorá ovláda vibrátor pohybom ruky, ktorá drží ovládač. TIANI sa vypína pridržaním okrúhleho tlačidla opäť po dobu približne 3 sekúnd, ovládač mínusovým tlačítkom taktiež pridržaním. Pomôcky môžete používať samostatne alebo spoločne, voľba je len na vás. V prípade lubrikácie doporučujeme len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití ho opláchnite pod vlažnou vodou a môžete tiež použiť čistič erotických pomôcok.

Prečo si vybrať vibrátor LELO TIANI 3:

skvelá pomôcka pre párové milovanie
neuveriteľne tichý a výkonný motor
flexibilné telo vibrátora
zamatový silikón je doplnený odolným ABS plastom v zlatom tóne
6 funkcií vibrácií a pulzovania sú doplnené 2 programami s technológiou SenseMotion
pomôcky je možné používať súčasne alebo oddelene
menšia veľkosť vhodná pre začiatočníkov vo svete sexu a erotiky
darčeková krabička s príslušenstvom
vodotesné prevedenie nabáda k vodným radovánkam
jednoduchá údržba

Parametre:
Farba: ružová, zlatá
Materiál: silikón, ABS plast
Rozmery: dĺžka vibrátora 8 cm, priemer vibrátora 3,3 cm, priemer ovládača 6,3 cm
Vibrácie: áno
Pohon: nabíjateľná Li-on batéria, 2 AAA batérie
Vodotesnosť: áno (iba vibrátor!!)
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vibrátor LELO TIANI 3 ružový

Cena za Vibrátor LELO TIANI 3 ružový je 109.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vibrátor LELO TIANI 3 ružový dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vibrátor LELO TIANI 3 ružový – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7350022279346.

Produkt Vibrátor LELO TIANI 3 ružový nájdete v kategórii

Vibrátory - Podobné produkty: Lovense – Nora, Satisfyer Air Pump Vibrator 5+ Modrý, Lioness The Lioness Vibrator 2.0 Purple, Seven Creations H2O Viking