Vibrátor Vibe Therapy DIVE PINK

12,30 

Katalógové číslo: 6946689010906 Kategória: Značka:

Popis

Vodeodolný Vibe Therapy DIVE je elegantný silikónový vibrátor s premenlivým priemerom v ružovej farbe. Jeho telo je pevné a na dotyk príjemné, špička vibrátora je ľahko ohybná. Jednoduché ovládanie pomocou jediného tlačidla Vám dovoľuje jedným prstom voliť 3 stupne vibrácií a 4 stupne pulzných vibrácií meniacich sa v čase a s premenlivou intenzitou. Vibrátor Therapy DIVE je úplne vodotesný a vy tak máte možnosť rozšíriť svoje erotické potešenie o uvoľňujúcu relaxáciu vo vani alebo sprche. Neopozeraný dizajn v spojení s použitím vysoko kvalitného materiálu v podobe hladkého silikónu a tiež spoľahlivá funkčnosť sú zárukou vašej spokojnosti a dokonalého spestrenia vášho intímneho života. Pohon tohto ružového krásavca zaisťujú 2xAAA batérie. Rozmaznávajte sa a vyberte si aj ďalšie výrobky značky VIBE THERAPY priamo tu.

Prečo si vybrať vibrátor Vibe Therapy DIVE:

dokonalý tvar povrchu vibrátora pre zintenzívnenie dráždenia
kvalitný, hladký silikónový materiál, príjemný na dotyk
vodotesnosť umožňuje použitie pri vodných hrách
vibrátor ponúka 3 stupne vibrácií a 4 stupne pulzných vibrácií

Parametre:
Farba: ružová
Materiál: silikón, ABS plast
Rozmery: celková dĺžka 16 cm, použiteľná dĺžka 14 cm, priemer 2 – 2,7 cm
Vibrácie: áno
Pohon: 2 x AAA batérie
Vodotesnosť: áno
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vibrátor Vibe Therapy DIVE PINK

Cena za Vibrátor Vibe Therapy DIVE PINK je 12.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vibrátor Vibe Therapy DIVE PINK dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vibrátor Vibe Therapy DIVE PINK – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6946689010906.

Produkt Vibrátor Vibe Therapy DIVE PINK nájdete v kategórii

Vibrátory - Podobné produkty: Shunga Zoa, Vibrátor LELO TIANI 3 čierny, Stimulátor prostaty NEXUS REVO AIR with Suction čierny, Womanizer DUO 2 Black