Venušine guličky Vibe Therapy FASCINATE lavender

6,60 

Katalógové číslo: 6946689010937 Kategória: Značka:

Popis

Venušine guľôčky Vibe Therapy FASCINATE fialovej farby sú elegantne tvarované kvapky z chirurgického silikónu doplneného dvoma terčíkmi na každej kvapke z plastu v rovnakej farbe. Vnútri každej kvapky je oceľová guľôčka, ktorá pri pohybe prenáša na kvapky vibrácie a tým dochádza k následnému prekrveniu pošvových stien. Dôležitým efektom Venušiných guľôčok je podvedomé, ale aj vedomé sťahovanie pošvových svalov, čím sa spevňuje panvové dno, zlepšuje sa držanie postavy a znižujú sa ľahšie formy popôrodných inkontinencii. Takéto cvičenie má vplyv aj na zvýšenie zážitku pri orgazme. Trénované pošvové svaly ocenia aj váš partner pri milovaní, kedy vaše sťahy ho dovedú na vrchol rýchlejšie a oveľa intenzívnejšie. Vzhľadom k materiálu a spracovaniu sú guľôčky vodeodolné a môžete tak ich kúzlo objavovať napríklad v bazéne.
Rozmaznávajte sa a vyberte si aj ďalšie výrobky značky VIBE THERAPY priamo tu.

Odporúčanie a údržba:
V prípadě lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky.
Pred aj po každom použití ju opláchnite pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ju zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť.

Prečo si vybrať venušine guľôčky Vibe Therapy FASCINATE:

erotická a zároveň aj zdravotná pomôcka
posilnenie pošvových svalov aj panvového dna
intenzívnejší zážitok pri milovaní
vysoko kvalitný hypoalergénny silikónový materiál
manipulačné pútko pre bezpečnú manipuláciu
vodotesné prevedenie
jednoduchá údržba

Parametre:
Farba: fialová
Materiál: silikón, ABS plast
Rozmery: celková dĺžka 20 cm, použiteľná dĺžka 11 cm, priemer 3,6 cm, váha 80 g
Vibrácie: nie
Vodeodolnosť: áno
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Venušine guličky Vibe Therapy FASCINATE lavender

Cena za Venušine guličky Vibe Therapy FASCINATE lavender je 6.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Venušine guličky Vibe Therapy FASCINATE lavender dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Venušine guličky Vibe Therapy FASCINATE lavender – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6946689010937.

Produkt Venušine guličky Vibe Therapy FASCINATE lavender nájdete v kategórii

Venušine guličky a vibračné vajíčka - Podobné produkty: Vibračné vajíčko Magic Motion VINI APP CONTROLLED LOVE ružové, Magic Motion USB nabíjačka TYP B, Vibračné vajíčko APHOJOY SIRI ružové, Vibračné vajíčko Magic Motion SUNDAE APP CONTROLLED LOVE EGG