Vaginálny trenažér Swan Mini Clutch ružový

94,90 

Katalógové číslo: 677613350169 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

posilnenie svalov panvového dna má mnoho zdravotných i sexuálnych benefitov
vajíčko s dvoma guľôčkami z hodvábne jemného, kvalitného silikónu
citlivý senzor zachytáva napnutie svalov panvového dna
stlačením zosilňuje intenzitu vibrácie
režim blokovania zastaví vibráciu na požadovanej úrovni
7 zábavných vibračných a pulzačných rytmov
tenké flexibilné manipulačné pútko
vhodný pre začiatočníkov
odolný proti striekajúcej vode na cvičenie v sprche
nabíjací pomocou priloženého USB kábla

Popis produktu:
Dámy, chcete sa cítiť po zdravotnej stránke mnohonásobne lepšie a zároveň skvalitniť sexuálny život? Objavte túto špičkovú pomôcku na posilnenie svalov panvového dna. Jednoduchý trenažér je určený pre začiatočníčky, ale radosť urobí aj pokročilým. Nenáročné ovládanie a časovo nenáročné cvičenie posilní svaly panvového dna, čo potom prináša veľa zdravotných benefitov a dokonca zlepšíte svoje aj partnerovo vnímanie orgazmov.

Panvové dno:
Ochabnuté svalstvo dokáže potrápiť každú ženu. Môže totiž spôsobovať nesprávnu funkciu orgánov, bolesti chrbta a hlavy, predčasnú inkontinenciu, prolaps, poruchy spánku a má negatívny vplyv na správne držanie tela. Deje sa tak najčastejšie po pôrode. Problémy sa objavujú aj pri sedavom zamestnaní. Svaly panvového dna môžete posilňovať rôznymi spôsobmi. Jednou z možností sú guľôčky alebo činky, ktoré stojí za to vyskúšať. Avšak stáva sa pomerne často, že pri takom cvičení mnohé ženy ani nevedia, či cvičenie vykonávajú dobre. Táto vychytaná pomôcka vám dá nielen skvelú spätnú väzbu, ale aj niečo pikantné navyše.

Materiál a vzhľad:
Vajíčko rozkošnej ružovej farby v tvare presýpacích hodín s menšou i väčšou zaoblenou guľôčkou je vyrobené z kvalitného, hodvábne jemného silikónu, ktorý je bezpečný pre ľudskú pokožku a pohladí vaše partie s neuveriteľnou nežnosťou. Má mierne drsnejší povrch, na ktorý lubrikant ešte lepšie priľne, takže bude veľmi pohodlný pri používaní. Ergonomické telo sa ľahko vkladá, skvele sa prispôsobí vašim krivkám a disponuje tenkým flexibilným manipulačným pútkom.

Funkcie a vlastnosti:
Trenažér má veľmi citlivý senzor, ktorý reaguje na napnutie svalov panvového dna a dodá rýchlu a presnú spätnú odozvu v podobe vibrácií. Čím silnejšie stlačíte, tým viac bude vibrovať. Najefektívnejšie potom bude v spojení s Kegelovými cvikmi. Má taktiež blokovacie tlačidlo, ktoré pozastaví vibráciu na požadovanej úrovni. K tomu všetkému môžete využiť 7 hlbokých vibračných rytmov, ktoré vám doprajú horúcu erotickú zábavu.

Časovo nenáročný:
Pre dokonalé výsledky nemusíte tráviť hodiny doma. Cvičiť môžete kedykoľvek a kdekoľvek. V pohodlí domova však bude perfektnou voľbou. Napriek tomu stačí pol hodiny denne a po 3-4 týždňoch uvidíte skutočné zmeny. Dôležitá je precíznosť a pravidelnosť.

Vodeodolnosť a nabíjanie:
Trenažér je odolný voči striekajúcej vode, takže je pripravený aj na cvičenie v sprche.
O nabíjanie sa postará priložený USB kábel. Batéria sa nabíja približne dve hodiny a vibrovať potom vydrží až 4 hodiny.

Ovládanie:
Podržaním oboch tlačidiel pri manipulačnom pútku počas 5 sekúnd ho zapnete. Privíta vás dvoma krátkymi vibráciami a spustí tréningový režim. Stlačením mäkkého podsvieteného miesta zapnete vibrácie. Stlačte vajíčko, nastavte požadovanú intenzitu vibrácie a zároveň stlačte tlačidlo so symbolom zámku. Vibrácia tak ostane podľa vášho nastavenia. Ďalším krátkym stlačením tohto tlačidla sa vrátite späť. Krátkymi stlačeniami tlačidla na opačnej strane bez symbolu zapnete a meníte jednotlivé vibračné a pulzačné rytmy. Trenažér vypnete opätovným podržaním oboch tlačidiel po dobu 5 sekúnd.

Odporúčania a údržba:
V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky.
Pred aj po každom použití ho opláchnite pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ho zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vaginálny trenažér Swan Mini Clutch ružový

Cena za Vaginálny trenažér Swan Mini Clutch ružový je 94.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vaginálny trenažér Swan Mini Clutch ružový dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vaginálny trenažér Swan Mini Clutch ružový – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 677613350169.

Produkt Vaginálny trenažér Swan Mini Clutch ružový nájdete v kategórii

Venušine guličky a vibračné vajíčka - Podobné produkty: Vibrátor California Exotic Remote Venus Penis ružový, Venušiné guličky LELO LUNA NOIR čierne, Vajíčko La Gemmes ROSE QUARTZ ružové S, Vibračné guličky Feelztoys Motion Love Balls TWISTY fialové