Vakuová pumpa BLACK VAGINA SUCKER

13,10 

Katalógové číslo: 4024144520275 Kategória: Značka:

Popis

Vákuová pumpa BLACK VAGINA SUCKER ženám umožní získať väčšie a plné pysky ohanbia. Vákuová pumpa viac prekrví pysky aj klitoris a každý dotyk bude ešte viac vzrušujúci, vaše dráždenie bude mnohonásobne vyššie. Ako funguje vákuová pumpa? Použitie je jednoduché. Pritlačte anatomicky vytvarovaný cylinder vákuovej pumpy na rozkrok okolo pyskov a odsávacím balónikom vytvorte podtlak, ktorý postupne do pyskov privedie viac krvi. Odsávať môžete tak dlho, kým budete chcieť pysky zväčšovať. Pre uvoľnenie pustite do vákuovej pumpy vzduch tým, že stlačíte poistku pod balónikom. Vyskúšajte ženskú vákuovú pumpu spoločne s partnerom a vychutnajte si iný rozmer vašich sexuálnych hier.

Prečo si vybrať vákuovú pumpa BLACK VAGINA SUCKER:

pumpa pre ženy pre intenzívnejšie pocity pri dotyku
prekrvuje citlivé miesta vrátane klitorisu
anatomicky tvarovaný cylinder
skvelá voľba párových hrátok pri predohre
ľahká údržba

Parametre:
Farba: čierna, transparentná
Materiál: ABS plast, silikón
Rozmery: vonkajšia dĺžka 8,5 cm, vnútorná dĺžka 7,2 cm, vnútorná šírka 3,5 – 6,5 cm
Vibrácie: nie
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vakuová pumpa BLACK VAGINA SUCKER

Cena za Vakuová pumpa BLACK VAGINA SUCKER je 13.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vakuová pumpa BLACK VAGINA SUCKER dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vakuová pumpa BLACK VAGINA SUCKER – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4024144520275.

Produkt Vakuová pumpa BLACK VAGINA SUCKER nájdete v kategórii

Vákuové pumpy - Podobné produkty: Vakuová pumpa BATHMATE HYDROMAX 7 clear, CalExotics Automatic Smart Pump, Penis pump, Prísavky na bradavky California Exotic Vacuum Twist Suckers pink