Sprcha intimná CleanStream Pump Action Enema Bottle

20,70 

Katalógové číslo: 848518028792 Kategória: Značka:

Popis

Doprajte si perfektnú očistu tela pred vašimi hrami. Táto intímna sprcha CleanStream Pump Action Enema Bottle vám poskytne klystír príjemným spôsobom. Plastová fľaštička s objemom 300 ml vám ponúkne rysku pre presnú dávku výplachu a pumpička s držiakom vás oslní pohodlnou manipuláciou jednou rukou. Dostatočne dlhá hadička s bezpečnostnou kotvou je zakončená mäkkou silikónovou tryskou, ktorá má dierky aj z boku na účely efektívnejšieho očistenia vnútorných stien. Vrúbkovaný tvar hubice môže byť veľmi vzrušujúci aj pri zavádzaní. Sprchu možno použiť análne aj vaginálne a je vhodná pre mužov aj pre ženy.
V prípade lubrikácie doporučujeme len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto pomôcky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití umyte trysku a prepumpujte sprchu horúcou vodou, najlepšie s čističom erotických pomôcok.

Prečo si vybrať sprchu intímnu CleanStream Pump Action Enema Bottle:

intímna sprcha pre výplach či klystír
plastová fľaštička s pumpičkou a ryskou v objeme 300 ml
vybavená držiakom pre jednoduchú manipuláciu jednou rukou
hadička a hubica z mäkkého silikónu
tryska zakončená bezpečnou základňou má vrúbkované telo
vhodná pre mužov aj ženy
vaginálne aj análne použitie
ľahká údržba

Parametre:
Farba: transparentná
Materiál: silikón, polyetylén
Rozmery: výška fľaše 13,5 cm, priemer fľaše 6 cm, objem fľaše 300 ml, dĺžka hadice 64 cm, dĺžka trysky 12 cm, priemer trysky 1,3 cm
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sprcha intimná CleanStream Pump Action Enema Bottle

Cena za Sprcha intimná CleanStream Pump Action Enema Bottle je 20.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sprcha intimná CleanStream Pump Action Enema Bottle dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sprcha intimná CleanStream Pump Action Enema Bottle – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 848518028792.

Produkt Sprcha intimná CleanStream Pump Action Enema Bottle nájdete v kategórii

Análne hračky, kolíky, guličky - Podobné produkty: Kolík análny b-Vibe Vibrating Snug Plug 1 oranžový, Kolík análny PLUGGIZ BASTOS čierny, Kolík análny You2Toys Silicone Plug medium red, Kolík análny TABOOM BONDAGE IN LUXURY malý zlatý