Nmc Head Shockers Flat-Head 1,5

4,40 

Katalógové číslo: 4892503052008 Kategória: Značka:

Popis

Návlek svetlej telovej farby, s prirodzene vyzerajúci špičkou penisu, je vyrobený z príjemného a silného latexu, ktorý je odolný a vydrží mnoho použití. Predĺži váš penis o necelé 4 cm, zvýši vaše sebavedomie a poteší vás oboch pri sexuálnej aktivite. Nasadzuje sa rovnako ako kondóm a dokonale splynie s vaším penisom. Vy ho tak nebudete ani cítiť, za to vaša polovička bude vzdychať blahom. Odporúčame pred a po každom použití dokonale umyť mydlovou vodou. Tento pomocník nenahrádza funkciu kondómu a preto nie je určený ako prevencia proti pohlavným chorobám a pred nechceným počatím. Ďalšie produkty značky NMC nájdete tu.

Prečo si vybrať návlek na penis HEAD SHOCKERS FLAT Head:

veľmi mäkký a elastický materiál príjemný na dotyk
dokonale splynie s vaším penisom a predĺži ho až o 4 cm
zvýši vaše sebavedomie a partnerku nadchne

Parametre:
Farba: čierna
Materiál: 100% prírodný latex
Rozmery: dĺžka špičky 6 cm, priemer 3,5 cm
Vodeodolnosť: áno
Vibrácie: nie
Lubrikácia: gély na vodnej aj silikónovej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Nmc Head Shockers Flat-Head 1,5

Cena za Nmc Head Shockers Flat-Head 1,5 je 4.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Nmc Head Shockers Flat-Head 1,5 dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Nmc Head Shockers Flat-Head 1,5 – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4892503052008.

Produkt Nmc Head Shockers Flat-Head 1,5 nájdete v kategórii

Návleky, nadstavce a krúžky na penis - Podobné produkty: Rozdeľovač semenníkov Boners V-shape Ball Splitter, Krúžok na penis ALLOY METALIC medium, Krúžok na penis KOŽA A KOV 3, Návlek na penis YEQU N01 skin