MycoMedica Cordyceps 50 % 90 kapsúl

45,60 

Katalógové číslo: 8594167651219 Kategória:

Popis

MycoMedica Cordyceps 50 %

Cordyceps (Cordyceps militaris) patrí k najcennejším hubám čínskej medicíny. Zvoľte ideálny pomer polysacharidov, cordycepinu, D-manitolu a ďalších bioaktívnych látok pre najlepšie výsledky. V čínskej medicíne sa Cordyceps používa na podporu vitality, fyzickej výkonnosti, vytrvalosti a k podpore libida.

Na týchto stránkach sa o účinkoch Cordycepsu príliš nedozviete. Hľadajte vo verejne dostupných zdrojoch.

Cordyceps s 50% polysacharidov, garantovaným minimálnym obsahom 20% β-1,3 / 1,6 D-glukánov a 20% D-mannitolu. Oproti Cordyceps s 30% polysacharidov je vhodnejší pri akútnych stavoch.

Testované v nemeckom Agrolabu.


Náš Cordyceps sa pestuje na organickom substráte. Základom tohoto substrátu je organická ryža a organický proteínový prášok z lariev priadky morušovej. Pre výrobu našich extraktov používame plodnice.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí MycoMedica Cordyceps 50 % 90 kapsúl

Cena za MycoMedica Cordyceps 50 % 90 kapsúl je 45.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o MycoMedica Cordyceps 50 % 90 kapsúl dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. MycoMedica Cordyceps 50 % 90 kapsúl – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594167651219.

Produkt MycoMedica Cordyceps 50 % 90 kapsúl nájdete v kategórii

Podpora erekcie - Podobné produkty: PROERECTA Long 60 kapsúl, Zerex Ultragold 100 + 20 kapsúl, Penis XXL creme 200ml, Zinok v chelátovej väzbe 15mg 50 + 10 tabliet