Masturbátor Pipedream Interactive Fuck My Cock

73,20 

Katalógové číslo: 603912760392 Kategória: Značka:

Popis

Zažite neuveriteľne intenzívnu autoerotiku tak blízku reálnemu sexu, akú si ani nedokážete predstaviť. Masturbátor Pipedream Interactive Fuck My Cock je tu pre vás a prinesie vám more ohromujúce zábavy. Táto hračka má všetko, čo si len môžete priať. Torzo pánskeho zadočku a penisu so semenníkmi je perfektne prepracované so všetkými detailmi ako je odhalený žaluď, pulzujúce žily, silná šľacha na spodnej strane penisu a semenníky dvojitej hustoty, ktoré sú na dotyk ako pravé. Aby tiež nie. Masturbátor je vyrobený z realistického materiálu Fanta Flesh®, ktorý úplne autenticky napodobňuje pokožku, je hladký na dotyk, mäkký, skvele prijíma ľudské teplo a dokáže ho udržať. Krásne hladká prdelka s análnym otvorom vás bude nabádať k divoké nespútané jazde vášho života. Vnútorný tunel má stimulačnú textúru, ktorá bude každým zásunom dokonale dráždiť vašu pýchu a poskytne vám jedinečný a slastný zážitok. Nie je nič lepšie, než penetrovať svojho nového miláčika zozadu, chytiť ho za penis a pohrať sa s jeho mieškom. Keď navyše masturbátor stlačíte v dlani, vyviniete na svoj penis vzrušujúci tlak. Tunel je prepojený z oboch strán, takže v prípade vašej ejakulácie môžete cítiť nektár lásky aj z masturbátora, čo napodobní vyvrcholenie oboch partnerov súčasne. Aby bola imitácia aktu prirodzená, masturbátor disponuje zariadením, ktoré každým pohybom zastene alebo zavzdychá erotickú hlášku v angličtine zmyselným mužským barytónom. To si môžete vychutnať aj osamote pripojením sluchátok vďaka 3,5 mm jack konektoru. K tomu všetkému je zariadenie napojené na malú vibračnú patrónku, ktorá rozvibruje a ešte zosilnie brnivý pocit vedúci k búrlivému vyvrcholeniu. Keď mu dôjde hlas, pohodlne mu doplníte energiu pomocou priloženého USB kábla.
Užite si kedykoľvek dostanete chuť a nikoho sa na nič nepýtajte. Tento masturbátor je vám plne k dispozícii a splní všetky vaše túžby.

Z gélov vždy vyberte len lubrikanty na báze vody, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití vyberte hlasové zariadenie a odpojte ho od vibračnej patrónky. Tú vyberte tiež a umyte a prepláchnite masturbátor teplou vodou bez použitia mydla. Po úplnom vysušení ho odporúčame občas poprášiť púdrom alebo kukuričným škrobom. Môžete tiež použiť čistič erotických pomôcok.
Vibrácie a hlasový prejav spustíte podržaním tlačidla na zariadení po dobu 3 sekúnd. Funkcie reagujú na pohyb. Vypnete ich opätovným podržaním tlačidla na 3 sekundy.

Prečo si vybrať masturbátor Pipedream Interactive Fuck My Cock:

luxusná erotická pomôcka pre gayov
análik s penisom aj so semenníkmi v úplne perfektných detailoch
kvalitný a veľmi príjemný realistický materiál Fanta Flesh® napodobňujúci ľudskú kožu
veľmi rozťažný a prispôsobivý vstup
vnútorný tunel je drážkovaný pre intenzívnejšie zážitky
pohodlná zmena tlaku jednoduchým stlačením dlane
hlasové stonanie vrátane vibrácií vďaka odnímateľnej patróne reaguje na pohyb
ľahká údržba

Parametre:

Farba: telová
Materiál: Fanta Flesh®, ABS plast
Rozmery: celková dĺžka 27 cm, šírka zadočku 14 cm, dĺžka penisu 16 cm, použiteľná dĺžka 17 cm, priemer penisu 5,5 cm, priemer vstupu roztiahnuteľný od 0,5 cm
Vibrácie: áno
Pohon: nabíjateľná Li-on batéria
Vodeodolnosť: nie
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Masturbátor Pipedream Interactive Fuck My Cock

Cena za Masturbátor Pipedream Interactive Fuck My Cock je 73.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Masturbátor Pipedream Interactive Fuck My Cock dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Masturbátor Pipedream Interactive Fuck My Cock – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 603912760392.

Produkt Masturbátor Pipedream Interactive Fuck My Cock nájdete v kategórii

Umelé vaginy, orály, anály, masturbátory - Podobné produkty: Masturbátor OTOUCH Decor 2 biely, Masturbátor TENGA POCKET Block Edge, PDX Elite Blowjob Power Pump, Masturbátor ADDICTED TOYS EXPERIENCE 21,5 cm telový