Masturbátor Friend with Benefits Ashley Rose Mega

41,00 

Katalógové číslo: 8719934001121 Kategória: Značka:

Popis

Čo s načatým večerom? Páni, toto potešenie si jednoducho neodopriete! Masturbátor Friend with Benefits Ashley Rose Mega je tu pre vás a premení vaše sny na skutočnosť. Torzo dievčata ležiaceho na brušku s vyšpuleným zadočkom presne vie, čo potrebujete a bez odvrávania vám ponúkne svoje dva otvory. Autentická mušlička aj análik sa už tešia na váš tvrdý penis. Masturbátor je vyrobený z realistického materiálu TPR, ktorý verne napodobňuje ľudskú kožu, skvele prijíma teplo a dokáže ho udržať a je veľmi flexibilný. Oba vstupy sú roztiahnuteľné a vo vnútri sa nachádza tunel so stimulačnou textúrou. Tá bude každičkým prírazov láskať vašu pýchu ako pri pravom sexe. Rovné dno zabezpečí, že ho môžete dať prakticky na akýkoľvek hladký povrch a udrží ho na mieste. Materiál je vodotesný, takže ani mokré radovánky vám nebudú prekážať vo výbušných orgazmoch.
Táto žena vám nikdy nepovie nie. Ani vy neodmietajte a doprajte si maximálne zmyselné a divoké vyvrcholenie.
Po každom použití umyte masturbátor teplou vodou bez použitia mydla. Po úplnom vysušení ho môžete občas poprášiť púdrom alebo kukuričným škrobom. Z gélov vždy vyberte len lubrikanty na báze vody, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Môžete tiež použiť čistič erotických pomôcok.

Prečo si vybrať masturbátor Friend with Benefits Ashley Rose Mega:

torzo ležiaceho dievčata z unikátneho realistického materiálu TPR
skvele prijíma a udržuje ľudské teplo
autentický vzhľad
dva otvory pre maximálne potešenie
veľmi rozťažný a prispôsobivý vstup
vnútorný stimulačný tunel je drážkovaný
rovné dno pre umiestnenie na hladkom povrchu
ľahká údržba

Parametre:
Farba: telová
Materiál: TPR materiál
Rozmery: celková dĺžka torza 21,5 cm, celková šírka torza 27 cm, hĺbka torza 11 cm, priemer roztiahnuteľný, váha torza 1,9 kg
Vibrácie: nie
Vodeodolnosť: áno
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Masturbátor Friend with Benefits Ashley Rose Mega

Cena za Masturbátor Friend with Benefits Ashley Rose Mega je 41 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Masturbátor Friend with Benefits Ashley Rose Mega dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Masturbátor Friend with Benefits Ashley Rose Mega – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8719934001121.

Produkt Masturbátor Friend with Benefits Ashley Rose Mega nájdete v kategórii

Umelé vaginy, orály, anály, masturbátory - Podobné produkty: Sada masturbátorov TENGA Egg Variety Pack Hard Boiled 6 ks, Masturbátor TENGA Puffy Delicate Edges Sugar biely, Masturbátor FPPR Vagina, Sada TENGA VACUUM GYRO ROLLER