Masturbátor TENGA FLIP HOLE biely

58,50 

Katalógové číslo: 4560220550335 Kategória: Značka:

Popis

Užite si báječné pocity s TENGA FLIP HOLE! Vnútro FLIP Hole je vyrobený z ultra mäkkého hypoalergénneho silikónu. Vnútorná štruktúra je ohromujúca a veľmi rafinovaná. Flip Hole je vyplnený rebrami, výstupkami, výstuhami, bránami, klapkami a pumpami. Masturbátor nie je navrhnutý ako umelá vagína, ale je zameraný na kvalitu a vrcholnosť zážitku. Jeho pružné puzdro s ovládacími bodmi umožňuje celkovú kontrolu nad stimuláciou penisu. Na obale z PVC plastu sú 3 tlačidlá, ktoré vytvoria úžasné vákuum a vnútorné sania. Každý centimeter priestoru má svoju presnú funkciu. Najlepší masturbátor čo sa týka zážitku z akcie. Je to jedinečná mužská hračka dosahujúca vysokej úrovne dizajnu a funkčnosti. Je ľahko čistiteľný iba teplou mydlovou vodou. V prípade lubrikácie použite vždy len gély na vodnej báze. 2 vzorky gélu sú súčasťou balenia. Teraz už vám stačí len otvoriť a poriadne si užiť s TENGA FLIP HOLE.

Prečo si vybrať masturbátor TENGA FLIP HOLE:

masturbátor možné opakovane použiť
má odolný vonkajší obal z ABS plastu a vnútorná časť je jemný, zamatový silikón
vodotesné prevedenie
skvele prepracovaná vnútorná textúra
ľahká údržba

Parametre:

Farba: biela
Materiál: silikón, ABS plast
Rozmery: celková dĺžka 17,5 cm, vnútorný priemer od 1,5 cm, vhodné pre priemer penisu do cca 4,5 cm, hĺbka 15 cm
Vodeodolnosť: áno
Vibrácie: nie
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Masturbátor TENGA FLIP HOLE biely

Cena za Masturbátor TENGA FLIP HOLE biely je 58.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Masturbátor TENGA FLIP HOLE biely dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Masturbátor TENGA FLIP HOLE biely – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4560220550335.

Produkt Masturbátor TENGA FLIP HOLE biely nájdete v kategórii

Umelé vaginy, orály, anály, masturbátory - Podobné produkty: Masturbátor Svakom HEDY X CONFIDENCE, Masturbátor FLESHLIGHT Boost Blow telový, Masturbátor FLESHLIGHT Boost Bang telový, Masturbátor YEQU Love Cup with voice