Manžeta na penis CalExotics Hot Rod Xtreme Enhancer grey

9,90 

Katalógové číslo: 716770094506 Kategória: Značka:

Popis

Zaujmite svoju partnerku neobvyklým ale príjemným sexuálnym vystrájaním a doveďte ju do extáze. S touto manžetou na penis CalExotics Hot Rod Xtreme Enhancer v sivom prevedení to bude hračka. Návlek vyrobený z realistického materiálu TPR je mäkký, úžasne flexibilný a príjemný na dotyk. V spojení s kvalitným lubrikantom bude báječne kĺzať a prinesie partnerke neobvykle intenzívne zážitky. Tiež perfektne prijíma ľudské teplo a dokáže ho udržať, takže sa nerušivo stane tak trochu vašou súčasťou. Manžeta má ergonomický tvar rebrovaných drážok, ktoré budú pri každom pohybe stimulovať lastúrku vašej lásky. Búrlivé orgazmy na seba nenechajú dlho čakať a vy sa stanete posteľovým bohom. Vnútorný tunel má skrutkovitú štruktúru, aby neskĺzol z penisu a zostal na svojom mieste. Samozrejme ho môžete vyskúšať v teplej vode, pretože je vodotesný a v sprche či vo vani vám dopraje výnimočné intímne chvíľky.
Pripravte sa na mimoriadnu horúcu noc a poskytnite partnerke neuveriteľne búrlivé vyvrcholenie.
V prípade lubrikácie doporučujeme len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití ho opláchnite pod vlažnou vodou a môžete tiež použiť čistič erotických pomôcok.

Prečo si vybrať manžetu na penis CalExotics Hot Rod Xtreme Enhancer grey:

dráždivý návlek na penis
hebký a hladký realistický materiál TPR
perfektne prijíma ľudské teplo a dokáže ho udržať
mäkký a flexibilný s vnútorným tunelom proti skĺznutiu
výrazné stimulačné rebrovanie na povrchu báječne stimuluje ženu
vodotesné prevedenie pre mokré radovánky
ľahká údržba

Parametre:
Farba: sivá
Materiál: TPR materiál
Rozmery: celková dĺžka 11,5 cm, vonkajší priemer 5 cm, vnútorný priemer roztiahnuteľný od 1 cm
Vibrácie: nie
Vodeodolnosť: áno
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Manžeta na penis CalExotics Hot Rod Xtreme Enhancer grey

Cena za Manžeta na penis CalExotics Hot Rod Xtreme Enhancer grey je 9.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Manžeta na penis CalExotics Hot Rod Xtreme Enhancer grey dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Manžeta na penis CalExotics Hot Rod Xtreme Enhancer grey – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 716770094506.

Produkt Manžeta na penis CalExotics Hot Rod Xtreme Enhancer grey nájdete v kategórii

Umelé vaginy, orály, anály, masturbátory - Podobné produkty: Masturbátor CHEAP THRILLS NAUGHTY NURSE, Masturbátor REBEL Means Gear, Masturbátor Kiiroo KEON Automatic Masturbator, Masturbátor Svakom CONNEXION SERIES HANNES NEO INTERACTIVE THROBBING modrý