Kvapky HOT Shiatsu Geisha Drops 30 ml

12,02 

Katalógové číslo: 4042342005264 Kategórie: ,

Popis

Máte v poslednej dobe chuť na sex? V dnešnej uponáhľanej dobe je to pochopiteľné. Samozrejme milovanie je jedno z relaxácií, ktorá vás uvoľní, baví a prináša veľa skvelých pocitov. Bola by škoda sa o tieto radosti ochudobniť, preto tomu môžete trochu pomôcť. Kvapky HOT Shiatsu Geisha Drops v objeme 30 ml boli špeciálne vytvorené pre zvýšenie sexuálneho apetítu žien a prebudenie dravého intímneho inštinktu. Afrodiziakálne účinky povzbudia vašu vášeň a túžbu. Sú obohatené o prírodný extrakt z granátového jablka a listov z damiány, známa tiež ako Pastila rozprestretá. Damiána je americký ker so žltými listami a vôňou pripomínajúcou harmanček, ktorý využívali už Mayovia k zvýšeniu libida žien a podporu chuti do sexu. Má tiež hojne zdravotné účinky. Navyše obsahujú vitamín C a L-Arginín, ktoré tiež napomáhajú prebudiť vzrušenie. Kvapky sú určené do akéhokoľvek nápoja.
Objavte znovu svoj živočíšny sexuálny inštinkt a vychutnajte si intímne prežitky intenzívnejšie, než kedykoľvek predtým.
Pred použitím pretrepte. Nakvapkajte maximálne 2 x denne 30 kvapiek do akéhokoľvek nápoja a vypite ho. Obsahuje 5% alkoholu. Skladujte mimo dosahu detí.

Prečo si vybrať kvapky HOT Shiatsu Geisha Drops 30 ml:

afrodiziakálne kvapky pre ženy s prírodnými výťažkami
extrakt z granátového jablka a damiány
pomáha so zníženou túžbou a zvyšuje milostný zážitok
navodí zmysly a prebudia sexuálny apetít
silná koncentrácia stimulujúcich látok
obsahuje vitamín C a L-Arginín

Parametre:
Farba: transparentná
Obsah: 30 ml
Dávkovanie: 2 ml (30 kvapiek) do nápoja, max. 2 x denne
Zloženie: Water, Alcohol, ascorbic Acid, Humectant E422, L-Arginine, Preservative E211, E202, Punica granatum Fruit Extract, Turnera diffusa Leaf Extract

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kvapky HOT Shiatsu Geisha Drops 30 ml

Cena za Kvapky HOT Shiatsu Geisha Drops 30 ml je 12.02 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kvapky HOT Shiatsu Geisha Drops 30 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kvapky HOT Shiatsu Geisha Drops 30 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4042342005264.

Produkt Kvapky HOT Shiatsu Geisha Drops 30 ml nájdete v kategórii

Afrodiziaká pre ženy - Podobné produkty: ArginMax Forte pre ženy 90 kapsúl, Afrodiziakum RUF APHRODICT GUARANA ZN+ 100 ml, FLAGRANTI PREMIUM LIBIDO women 90 kapsúl, Oh! Holy Mary Original Vibrating Pleasure Oil 6ml

Zvýšenie libida u žien - Podobné produkty: Proerecta WOMEN 60 kapsúl, Venicon For Women 4 pcs, Afrodiziakum RUF APHRODICT GUARANA ZN+ 100 ml, ArginMax Forte pre ženy 90 kapsúl