Kvapky Orgie Orgasm Drops 30 ml

10,47 

Katalógové číslo: 5600298351157 Kategória:

Popis

Ženy, rady by ste posunuli svoj orgazmus na vyšší level a zažili tak intenzívnejšie vyvrcholenie? Potom práve pre vás tu máme kvapky Orgie Orgasm Drops s objemom 30 ml, ktoré vás vynesú do orgasmického neba. Väčšina žien môže dosiahnuť orgazmus len stimuláciou klitorisu, čo je ďalší dôvod, prečo by nemal byť zanedbávaný. Doprajte si produkty, ktoré vám ukážu nový rozmer vzrušenia a prežitkov. Kvapky vďaka svojmu zloženiu prekrvia klitoris, tým sa stane citlivejším a lepšie vzrušitelným. Užijete si tak kvalitnejší orgazmus, aký ste ešte nezažila. Tieto kvapky majú navyše hrejivý efekt, ktorý vás privedie na vrchol blaha. Stačí pár kvapiek jemne rozotrieť pri predohre či pred masturbáciou a následne sa vydať na orgasmickú jazdu svojho života. Malé balenie sa skvele schová v každej kozmetickej taške, takže ani na cestách si nemusíte odopierať luxusné vyvrcholenie.
Užite si zvýšenú túžbu k nezabudnuteľným zážitkom s partnerom alebo sama so sebou.

Prečo si vybrať kvapky Orgie Orgasm Drops 30 ml:

kvapky pre ženy pre kvalitnejší orgazmus a intenzívne zážitky
prekrvuje klitoris, ktorý sa stáva citlivejším
s hrejivým efektom
ľahká aplikácia
malé balenie vhodné na cesty

Parametre:
Farba: transparentná
Obsah: 30 ml
Zloženie: Glycerin, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Eugenol, Mentha Arvensis Leaf Oil, Ethylhexylglycerin, Limonene

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kvapky Orgie Orgasm Drops 30 ml

Cena za Kvapky Orgie Orgasm Drops 30 ml je 10.47 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kvapky Orgie Orgasm Drops 30 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kvapky Orgie Orgasm Drops 30 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5600298351157.

Produkt Kvapky Orgie Orgasm Drops 30 ml nájdete v kategórii

Afrodiziaká pre ženy - Podobné produkty: ArginMax Forte pre ženy 45 kapsúl, ArginMax Forte pre ženy 90 kapsúl, FLAGRANTI PREMIUM LIBIDO women 90 kapsúl, Proerecta WOMEN 60 kapsúl