Glas Pure Indulgence Glass Anal Slider

30,73 

Katalógové číslo: P20643 Kategórie: , ,

Popis

Análny kolík Pure Indulgence Glass Anal Slider s prirodzenou krivkou a rozšírenú hlavou. Vďaka tejto krásnej číre sklenené sexuálnej hračke si vytvoríte perfektné podmienky pre hlbokú stimuláciu prostaty.

Vyrobený z vysoko kvalitného, tvrdeného skla. Pomocou lubrikantu môže byť aj veľmi klzký a umožňuje tak hlboké preniknutie.

 

Celková dĺžka: 20cm

Priemer guličky: 3cm

Priemer análneho kolíka: 4,7 cm

Dĺžka análneho kolíka: 7cm

Priemer dilda: 2cm

 

Tento unikátny kolík je hypoalergénny a tiež odolný proti rozbitiu. Pomôcku môžete nahriať či schladiť vo vode a hrátky budú tak ešte zaujímavejšie!

Ladne tvarovaný análny kolík Pure Indulgence Glass Anal Slider – prirodzená krivka a rozšírená hlava tejto krásnej číre sklenené sexuálne hračky vytvárajúce perfektné podmienky pre hlbokú stimuláciu prostaty.

Vyrobený z vysoko kvalitného, tvrdeného skla. S trochou lubrikačného gélu dokáže byť veľmi klzký a umožňuje tak hlboké preniknutie.

Tento jedinečný kolík je hypoalergénny a tiež účinný proti rozbitiu. Veľmi ľahko sa čistí.

 

Celková dĺžka: 20cm

Priemerné guličky: 3cm

Priemer análneho kolíka: 4,7 cm

Dĺžka análneho kolíka: 7cm

Priemerná dilda: 2 cm

 

Pomôcku môžete nahrať alebo schladiť vo vode a hrátky budú ešte zaujímavejšie!

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Glas Pure Indulgence Glass Anal Slider

Cena za Glas Pure Indulgence Glass Anal Slider je 30.73 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Glas Pure Indulgence Glass Anal Slider dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Glas Pure Indulgence Glass Anal Slider – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20643.

Produkt Glas Pure Indulgence Glass Anal Slider nájdete v kategórii

Análne pomôcky - Podobné produkty: Zini Janus Lamp Iron Medium Bordeaux, We-Vibe Ditto+ inteligentný dobíjací análny vibrátor ružový, Fun Factory Bootie – Černá M, EasyToys Metal Butt Plug No. 1

Nevibračné análne kolíky - Podobné produkty: Fun Factory Bootie Fem Rose, Tom of Finland Anal Rosebud Vacuum with Beaded Rod, Fun Factory Bootie – Černá M, SilexD Plug Model 2 M Black

PRE ŽENY - Podobné produkty: Výjimečné body Obsessive B125 teddy – černá S – M/L, FemmeFunn Ultra Wand XL Purple, LateX Šaty bez rukávov – L, Vibrátor Fun Factory Miss BI G5 fialová