Romp Amp Anal Beads Violet

14,96 

Katalógové číslo: P24334 Kategórie: , ,

Popis

Romp Amp Anal Beads Violet

Príjemne pružná análna retiazka Amp od ROMP s 3 rôzne veľkými guličkami a bezpečnou širokou základňou. Extrémne ľahká hračka (20 g) sa obzvlášť ľahko vkladá vďaka o niečo menšej koncovke a je ideálna pre prvé análne prieskumy. Široká základňa zaisťuje bezpečnú manipuláciu. Vďaka tomu je možné ho nosiť aj dlhšiu dobu. 

Užite si ROMP Amp

1 2 3
"" "" ""
Naneste lubrikačný gél na vodnej báze na ROMP Amp a vložte guličky do ritného otvoru. Ťahaním alebo otáčaním rukoväte posúvate korálky po citlivých vnútorných stenách.

Romp Amp Anal Beads Violet

ROMP Amp je malá a flexibilná hračka zo silikónových análnych korálikov navrhnutá na nosenie pri hraní – alebo na vytiahnutie v správnej chvíli, aby zosilnila váš orgazmus. Amp je skvelý ako úvod do análnych hračiek alebo ako perfektný nový doplnok vašej sady hračiek pre potešenie. Vďaka odstupňovanej veľkosti je vkladanie ľahké a vyberanie ešte väčšie potešenie. Celosikonová konštrukcia je flexibilná a zdravotne nezávadná, ľahko sa čistí.

Užite si ROMP Amp

1 2 3
"" "" ""
Naneste lubrikačný gél na vodnej báze na ROMP Amp a vložte guličky do ritného otvoru. Ťahaním alebo otáčaním rukoväte p

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Romp Amp Anal Beads Violet

Cena za Romp Amp Anal Beads Violet je 14.96 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Romp Amp Anal Beads Violet dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Romp Amp Anal Beads Violet – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P24334.

Produkt Romp Amp Anal Beads Violet nájdete v kategórii

Análne guličky - Podobné produkty: Satisfyer Love Beads, Anální hák, Anální venušiny kulička FunFactory B BALL UNO šedo-černá, Anální řetěz JoyDivision Joyballs anal Wave – short

Análne pomôcky - Podobné produkty: You2Toys Rebel Anal Shower, Satisfyer Love Beads, Black Velvets Vibrating Plug Medium, CleanStream Discrete Intimate Douche

PRE ŽENY - Podobné produkty: Set Obsessive 818-SEG – černá – S/M, Master Series The Curved Dicktator, Penthouse Heart Rob, čierna – S-M, Penthouse Lip smacker- white – M/L