FLAGRANTI PREMIUM LIBIDO men 90 kapsúl

25,42 

Katalógové číslo: 8594168254334 Kategória:

Popis

Páni, doprajte si jedinečný koktail energie a prirodzeného mužstva, ktorý sme pre vás s láskou a starostlivosťou spolu s slovenským rodinným bylinkárstvom Serafin® namiešali.
FLAGRANTI PREMIUM LIBIDO men je unikátny doplnok stravy pre mužov každého veku, ktorý vás poteší v akejkoľvek vašej životnej etape. Nechajte sa rozmaznávať a prebuďte v sebe sebavedomého a silného chlapa. Naším cieľom je prepojiť svet zdravia so svetom erotiky a vášne. Preto sme chceli vytvoriť produkt, ktorý toto prepojenie podporí. O tom, ako sa nám to podarilo, sa teraz môžete presvedčiť na vlastnej koži. Vyskúšajte produkty, ktoré skutočne fungujú.

Vo vegánskych kapsuliach z ľahko stráviteľnej a ľahko rozpustnej rastlinnej celulózy sa ukrývajú vybrané ingrediencie najvyššej kvality, ktoré sú 100% prírodné. Čistá zmes bylín a aktívnych látok je pripravená posilniť vaše libido, udržovať optimálne hladiny hormónov a dodať veľké množstvo sexuálnej energie. Navyše má pozitívny vplyv na ostatné zdravotné funkcie a správnu činnosť orgánov.
Hlavnou zložkou tohto skvelého produktu je Škornica šípolistá. Účinky tejto čínskej byliny boli objavené pastierom kôz, ktorý vypozoroval zvýšenú sexuálnu aktivitu svojich capov po jej konzumácii. Škornica bola hojne využívaná aj v tradičnej čínskej medicíne, kde bola používaná na prekrvenie mozgu, zmiernenie bolesti kĺbov aj na celkové upokojenie. Pomáha pri liečbe erektilnej dysfunkcie, zvyšuje tvorbu spermií, podporuje plodnosť a stimuluje sexuálne vzrušenie. Nie náhodou je tiež známa pod názvom prírodná viagra.
Ďalšou významnou zložkou je Kotvičník zemný. Ten zlepšuje svalový tonus, zvyšuje hladinu hormonálneho testosterónu, čím podporuje libido a sexuálny apetít. Okrem tohto afrodiziakálneho efektu pozitívne pôsobí na psychiku, pripravuje telo na zvýšenú záťaž a napomáha následnej regenerácii. V čínskej a japonskej medicíne si ho chválili na boj s ochorením pečene a obličiek aj s oslabenou imunitou.
Medzi ingredienciami nechýba ani dôležitá Maca peruánska, ktorá je známa ako sexuálna rastlina Inkov. Maca dopĺňa účinky predošlých zložiek, taktiež skvele podporuje libido, zvyšuje fyzickú zdatnosť a regeneráciu a v neposlednom rade zabraňuje opotrebovaniu šliach, kĺbov a kostí. Je bohatá na celý rad minerálov, vitamínov, vlákninu, bielkoviny aj zdravé tuky.
FLAGRANTI PREMIUM LIBIDO men je komplexný produkt, ktorý vám vráti elán a chuť do života. 90 kusov plnohodnotných kapsúl nájdete vo fľaštičke z tmavého plastu, u ktorého nedochádza k znehodnoteniu obsahu slnečnými lúčmi.
Užívajte si naplno svoje mužstvo bez ohľadu na vek. Energia, vášeň a túžba v každej kapsuli.

Odporúčanie: U osôb do 75 kg je odporúčané dávkovanie 1 kapsula denne vždy ráno. Na podporu sexuálneho apetítu je možná konzumácia ďalšej kapsule hodinu pred plánovanou sexuálnou aktivitou. Neprekračujte však počet 4 kapsúl za deň. U osôb nad 75 kg je odporúčané dávkovanie 2 kapsule denne vždy ráno. Na podporu sexuálneho apetítu je možná konzumácia ďalších dvoch kapsúl hodinu pred plánovanou sexuálnou aktivitou. Neprekračujte však počet 6 kapsúl za deň. Užívajte vždy nalačno jeden mesiac s týždennou pauzou. Dodržujte dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí v chlade a tme. Tento doplnok stravy nenahrádza dennú pestrú stravu. Kapsule nemusíte prehĺtať, idú jednoducho otvoriť a obsah môžete vysypať do malého množstva vody a následne vypiť.

Prečo si vybrať FLAGRANTI PREMIUM LIBIDO men:

unikátny doplnok stravy pre moderných mužov každého veku
100% prírodné ingrediencie prvotriednej kvality
vyvážený pomer extraktov bylín a vitamínov
posilnenie libida môže viesť k väčšej chuti na sex
napomáha udržať fyzickú i duševnú pohodu a dodáva energiu
vyrovnáva hormonálnu hladinu testosterónu a podporuje tvorbu spermií
zvyšuje fyzickú zdatnosť a napomáha regenerácii
vhodné na dlhodobé používanie
90 kapsúl v exkluzívnom balení

Parametre:
Farba: hnedá
Obsah: 90 kapsúl
Zloženie: Epimedium Sagittatum 5 % Icariin Extrakt, Tribulus Terrestris Extrakt, Eleutherococcus Senticosus Extrakt, Lepidium Meyenii Extrakt, L-arginin HCL, L-citrulin, L-ornitin HCL, stearan horečnatý

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí FLAGRANTI PREMIUM LIBIDO men 90 kapsúl

Cena za FLAGRANTI PREMIUM LIBIDO men 90 kapsúl je 25.42 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o FLAGRANTI PREMIUM LIBIDO men 90 kapsúl dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. FLAGRANTI PREMIUM LIBIDO men 90 kapsúl – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594168254334.

Produkt FLAGRANTI PREMIUM LIBIDO men 90 kapsúl nájdete v kategórii

Podpora erekcie - Podobné produkty: Simply you ArginMax Forte pre mužov kapsúl 90, Capatrex 20 kapsúl, Penis XXL 80ml, Krém JoyDivision EROpharm TauriX Special 40 ml