Durex Mutual Pleasure 10ks

7,65 

Katalógové číslo: P20387 Kategórie: ,

Popis

Kondómy Durex Mutual Pleasure 10ks

Kondómy so špeciálnym lubrikantom, ktorý pomáha mužom oddialiť vyvrcholenie. Vrúbkovaný povrch sa stimulujúcimi výstupkami, poteší každú ženu.

Priehľadné kondómy z prírodného kaučukového latexu.

Balenie obsahuje 10ks.

Kondómy Durex Mutual Pleasure 10ks

Kondómy so špeciálnym lubrikantom, ktorý pomáha mužom oddialiť vyvrcholenie. Vrúbkovaný povrch sa stimulujúcimi výstupkami.

Priehľadné kondómy z prírodného kaučukového latexu.

Balenie obsahuje 10ks.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Durex Mutual Pleasure 10ks

Cena za Durex Mutual Pleasure 10ks je 7.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Durex Mutual Pleasure 10ks dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Durex Mutual Pleasure 10ks – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20387.

Produkt Durex Mutual Pleasure 10ks nájdete v kategórii

Kondomy - Podobné produkty: Durex Feel Thin XL 12 ks, Primeros Black Hawk 12ks, Mister Size thin 60mm 3ks, Pasante Cooling 1ks

PRE MUŽOV - Podobné produkty: Kokos Hanna Onahole Real Hips Masturbator, Svakom Hedy X, EXS Cooling kondom – 1 ks, Clavin PLATINUM tob.20