Durex Intense Little Devil

7,65 

Katalógové číslo: P20385 Kategórie: ,

Popis

Krúžok Durex Intense Little Devil

Vibračný krúžok, ktorý robí sex ešte zábavnejším. Prinesie potešenie obom partnerom.

Poskytne 30 minút dráždivo chvějivého potešenie.

Rozmery: výška: 10,9 cm, šírka: 6,0 cm, hĺbka: 3,5 cm.

Vibračný krúžok Durex Intense Little Devil

Špeciálne navrhnutý vibračný krúžok, ktorý robí sex ešte zábavnejším. Je vytvorený tak, aby svojim chvením priniesol obom partnerom potešenie.

Poskytne 30 minút dráždivo chvějivého potešenie.

Rozmery: výška: 10,9 cm, šírka: 6,0 cm, hĺbka: 3,5 cm.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Durex Intense Little Devil

Cena za Durex Intense Little Devil je 7.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Durex Intense Little Devil dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Durex Intense Little Devil – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20385.

Produkt Durex Intense Little Devil nájdete v kategórii

PRE MUŽOV - Podobné produkty: BL4CK by C4M Ergonomic Black Jockstrap – L, Durex Feel Intimate 3 ks, Pánský masturbátor Tenga Air-Tech Ultra Size, Autoblow A.I. Machine Vagina Sleeve Brown

Vibračné krúžky - Podobné produkty: Satisfyer Glorious Duo, Satisfyer Epic Duo, Satisfyer Legendary Duo, Balldo Starter Set Steel