Clavin ORIGINAL 8 + 4 kapsuly zadarmo

25,98 

Katalógové číslo: 8594059730190 Kategórií:

Popis

Clavin® ORIGINAL je najpredávanejší voľnopredajný prípravok na skvalitnenie erekcie s rýchlym nástupom účinku.* Tento unikátny doplnok stravy má jedinečné zloženie priaznivo pôsobiace na prekrvenie penisu a erekciu¹ ². Najvyšší obsah účinných látok na podporu erekcie na trhu, komplexné spektrum pôsobenia prípravku – podpora erekcie, posilnenie libida, zintenzivnenie sexuálneho zážitku.¹ ²

spoľahlivá erekcia¹ ²
zintenzívnenie sexuálneho zážitku¹ ²
bez nežiaducich vedľajších účinkov

Dávkovanie:
U dospelých osôb 4 kapsuly denne naraz, najlepšie 1-4 hodiny pred pohlavným stykom.

Upozornenie:
Nie je určené deťom. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí! Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Na dosiahnutie očakávaného účinku je potrebná sexuálna stimulácia.

Vysvetlivky:
Účinnosť prípravkov Clavin® zaisťuje/obsahuje (L-Arginín, L-Citrulín), Tribulus terrestris, Se, Zn a Crocus:
¹Tribulus terrestris na zlepšenie erekcie, zvýšenie sexuálnej túžby a libida.
²Crocus pre stimuláciu libida a zlepšenie erekcie.
* Zdroj IQvia: (Clavín, doplnky stravy, lekárne SR, 2011–2018).

Výrobca:
Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Clavin ORIGINAL 8 + 4 kapsuly zadarmo

Cena za Clavin ORIGINAL 8 + 4 kapsuly zadarmo je 25.98 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Clavin ORIGINAL 8 + 4 kapsuly zadarmo dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Clavin ORIGINAL 8 + 4 kapsuly zadarmo – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594059730190.

Produkt Clavin ORIGINAL 8 + 4 kapsuly zadarmo nájdete v kategórii

Podpora erekcie - V našej kategórii nájdete širokú ponuku produktov na podporu erekcie. Zákazníci môžu zvoliť medzi rôznymi produktmi, ako sú tabletky na erekciu alebo gély na erekciu. Naše tabletky na erekciu sú navrhnuté tak, aby pomáhali zlepšiť krvný obeh v oblasti penisu a zvýšiť sexuálnu výkonnosť. Naše gély na erekciu sú ideálne… Podobné produkty: Amarex Men Complex 360 kapslí, PROERECTA Long 60 kapsúl, Capatrex 30 kapsúl, Clavin ORIGINAL tob.8