California Exotic Novelties Ball Spreader

6,90 

Katalógové číslo: 716770008312 Kategória: Značka:

Popis

Krúžok na penis BALL SPREADER je nastaviteľný kožený opasok s krúžkom v čiernej farbe, zdobený kovovými cvočkami. Tento kožený popruh zlepšuje uhol penisu pri erekcii.Krúžok dokonale zaškrtí váš penis a popruhy jemne stlačia semenníky. Ideálna pomôcka pre zlepšenie erekcie, oddialenie ejakulácie a posilnenie Vašich SM erotických zážitkov. Stačí nasadiť a užiť si divokú a vzrušujúcu jazdu. Ďalšie produkty značky CALIFORNIA EXOTIC nájdete tu.

Parametre:
Farba: čierna / strieborná
Materiál: koža, kov
Rozmery: 5 cm

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí California Exotic Novelties Ball Spreader

Cena za California Exotic Novelties Ball Spreader je 6.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o California Exotic Novelties Ball Spreader dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. California Exotic Novelties Ball Spreader – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 716770008312.

Produkt California Exotic Novelties Ball Spreader nájdete v kategórii

Návleky, nadstavce a krúžky na penis - Podobné produkty: You2Toys Ball Stretching Kit, Manžeta na penis a semenníky STIMULAČNÁ, Krúžok na penis Fun Factory NOS vibračný deep sea blue, Vibrátor na penis Hot Octopuss JETT Guybrator čierny