Bathmate Hydroxtreme7

191,92 

Katalógové číslo: P19926 Kategórie: , ,

Popis

Skvelá Bathmate sada pre mužov.

Pumpa Hydromax, funguje na princípe podtlaku vo vode. Harmonika pre vytvorenie podtlaku sa ľahko a bezpečne používa. Používať ho môžete vo vani či sprche. Umožňuje kvalitnú erekciu a môže viesť k trvalému zväčšenie penisu.

Sada obsahuje:

hydro-penisová pumpu + tvrdé puzdro so zámkom
10 ml lubrikantu Pjur,
uteráka
pravítka
návod na použitie
Pumpa v transparentnej variante
Celková dĺžka pumpy 30 cm – vhodná pre maximálnu dĺžku penisu 18 cm pri vztýčení. Ø 5 cm.
Materiál: PC (polykarbonát), TPE.

Skvelá Bathmate sada pre mužov.

Postavte svoj penis do pozoru!

Hydromasážne pumpa Hydromax, využíva podtlaku vody. Harmonika pre vytvorenie podtlaku sa ľahko a bezpečne používa vo vani alebo v sprche. Umožňuje následnú erekciu a môže viesť k trvalému zväčšenie penisu.

Sada obsahuje:

hydro-penisová pumpu z tvrdého puzdra so zipsom a kombinovaným zámkom
10 ml lubrikantu Pjur,
uteráka
pravítka
návod na použitie obsahuje všetko, čo potrebujete pre efektívny tréning
priehľadná
Celková dĺžka pumpy 30 cm – vhodná pre maximálnu dĺžku penisu 18 cm pri vztýčení. Ø 5 cm.
Materiál: PC (polykarbonát), TPE.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bathmate Hydroxtreme7

Cena za Bathmate Hydroxtreme7 je 191.92 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bathmate Hydroxtreme7 dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bathmate Hydroxtreme7 – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P19926.

Produkt Bathmate Hydroxtreme7 nájdete v kategórii

PRE MUŽOV - Podobné produkty: Durex Intense Vibrations, BL4CK by C4M Boost Black Bikini Brief – S, Tenga Aero Silver Ring, Primeros Black Hawk 12ks

Vákuové pumpy - Podobné produkty: You2Toys Mister Boner Automatic Workout, Vakuová pumpa ROOKIE, Pipedream Extreme Elite Extender Vibrating Penis Pump, You2Toys Vibrating Multi Pump & Masturbator

Vodné pumpy - Podobné produkty: Bathmate Hydro Vibe, BATHMATE HYDRO7, Bathmate HydroMax5, Bathmate HydroXtreme 9