Argin-IN pre mužov 45+45 kapsúl zadarmo

38,02 

Katalógové číslo: 8594059730862 Kategórií:

Popis

Doplnok stravy Argin-IN pre mužov je určený na posilnenie sexuálnej aktivity.¹ ² Argin-IN pre mužov je kombináciou účinných látok napomáhajúcich k zlepšeniu erekcie a sexuálnej výkonnosti. ¹ ² Látky obsiahnuté v prípravku pre mužov sú posilnené unikátnou patentovanou zložkou Magisterium, ktorá účinnosť prípravku zvyšuje.³ ⁴ Jedinečné zloženie má pozitívny vplyv na dĺžku a kvalitu pohlavného styku.¹ ² Pri pravidelnom užívaní prípravku Argin-IN pre mužov nastupuje účinok pozvoľna a po 4 týždňoch je maximálna. Účinok pretrváva určitú dobu (až týždeň) po vysadení. Prírodné zložky obsiahnuté v produkte zlepšujú prekrvenie svalov vrátane kavernóznych telies (prirodzená štruktúra penisu, ktorá sa pri stoporení plní krvou), čo vedie k zlepšeniu erekcie, a má tak pozitívny vplyv na sexuálnu výkonnosť.¹ ²

Účinky produktu: napomáha erekcii², má pozitívny vplyv na dĺžku a kvalitu pohlavného styku¹ ², zlepšuje uspokojenie zo sexuálneho života¹ ².

Odporúčané dávkovanie:
3 kapsuly denne je možné užiť aj súčasne a zapiť tekutinou. Prípravok pre maximalizáciu účinku užívajte po dobu 4 týždňov, celý proces je možné opakovať v priebehu roka niekoľkokrát – najlepšie s týždennou prestávkou po spotrebovaní mesačnej dávky (90 kapsúl). Obsah balenia: 45 + 45 kapsúl zadarmo

Upozornenie:
Žiadne nežiaduce účinky neboli pozorované. Súbežné užívanie s liekmi vopred konzultujte s lekárom alebo lekárnikom.

Zloženie:
L-arginín, extrakt z kotvičníka zemného (Tribulus terrestris), Magistérium (biomasa chlorely obohatená stand. obsahom biologicky viazaného selénu 200 až 300 mg/kg), Suchý extrakt eleuterokoku ostnitého (Eleutherococcus sent. na 1,5 % eleutherosidov, plnidlo: stearan horečnatý; extrakt zo šafranu siateho (Crocus sativus), zinok (oxid zinočnatý), biologicky viazaný selén, želatína (kapsula)

Výrobca:
Simply You Pharmaceuticals a.s. Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, SR. Bezplatná linka: 0800 555 569

Vysvetlivky:
¹Tribulus terrestris na zlepšenie erekcie, zvýšenie sexuálnej túžby a libida (200 mg).
²Šafran pre stimuláciu libida a zlepšenie erekcie (30 mg).
³Zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (3 mg = 30 % DDD).
⁴Selén prispieva k normálnej spermatogenéze, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (45 μg = 82% DDD).

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Argin-IN pre mužov 45+45 kapsúl zadarmo

Cena za Argin-IN pre mužov 45+45 kapsúl zadarmo je 38.02 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Argin-IN pre mužov 45+45 kapsúl zadarmo dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Argin-IN pre mužov 45+45 kapsúl zadarmo – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594059730862.

Produkt Argin-IN pre mužov 45+45 kapsúl zadarmo nájdete v kategórii

Podpora erekcie - V našej kategórii nájdete širokú ponuku produktov na podporu erekcie. Zákazníci môžu zvoliť medzi rôznymi produktmi, ako sú tabletky na erekciu alebo gély na erekciu. Naše tabletky na erekciu sú navrhnuté tak, aby pomáhali zlepšiť krvný obeh v oblasti penisu a zvýšiť sexuálnu výkonnosť. Naše gély na erekciu sú ideálne… Podobné produkty: MycoMedica Cordyceps CS-4 90 kapsúl, Largo creme 40 ml, Krém na podporu erekcie Boners Erection Cream 100 ml, Simply you ArginMax Forte pre mužov kapsúl 90