Argin-IN pre mužov 45+45 kapsúl zadarmo

38,02 

Katalógové číslo: 8594059730862 Kategória:

Popis

Doplnok stravy Argin-IN pre mužov je určený na posilnenie sexuálnej aktivity.¹ ² Argin-IN pre mužov je kombináciou účinných látok napomáhajúcich k zlepšeniu erekcie a sexuálnej výkonnosti. ¹ ² Látky obsiahnuté v prípravku pre mužov sú posilnené unikátnou patentovanou zložkou Magisterium, ktorá účinnosť prípravku zvyšuje.³ ⁴ Jedinečné zloženie má pozitívny vplyv na dĺžku a kvalitu pohlavného styku.¹ ² Pri pravidelnom užívaní prípravku Argin-IN pre mužov nastupuje účinok pozvoľna a po 4 týždňoch je maximálna. Účinok pretrváva určitú dobu (až týždeň) po vysadení. Prírodné zložky obsiahnuté v produkte zlepšujú prekrvenie svalov vrátane kavernóznych telies (prirodzená štruktúra penisu, ktorá sa pri stoporení plní krvou), čo vedie k zlepšeniu erekcie, a má tak pozitívny vplyv na sexuálnu výkonnosť.¹ ²

Účinky produktu: napomáha erekcii², má pozitívny vplyv na dĺžku a kvalitu pohlavného styku¹ ², zlepšuje uspokojenie zo sexuálneho života¹ ².

Odporúčané dávkovanie:
3 kapsuly denne je možné užiť aj súčasne a zapiť tekutinou. Prípravok pre maximalizáciu účinku užívajte po dobu 4 týždňov, celý proces je možné opakovať v priebehu roka niekoľkokrát – najlepšie s týždennou prestávkou po spotrebovaní mesačnej dávky (90 kapsúl). Obsah balenia: 45 + 45 kapsúl zadarmo

Upozornenie:
Žiadne nežiaduce účinky neboli pozorované. Súbežné užívanie s liekmi vopred konzultujte s lekárom alebo lekárnikom.

Zloženie:
L-arginín, extrakt z kotvičníka zemného (Tribulus terrestris), Magistérium (biomasa chlorely obohatená stand. obsahom biologicky viazaného selénu 200 až 300 mg/kg), Suchý extrakt eleuterokoku ostnitého (Eleutherococcus sent. na 1,5 % eleutherosidov, plnidlo: stearan horečnatý; extrakt zo šafranu siateho (Crocus sativus), zinok (oxid zinočnatý), biologicky viazaný selén, želatína (kapsula)

Výrobca:
Simply You Pharmaceuticals a.s. Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, SR. Bezplatná linka: 0800 555 569

Vysvetlivky:
¹Tribulus terrestris na zlepšenie erekcie, zvýšenie sexuálnej túžby a libida (200 mg).
²Šafran pre stimuláciu libida a zlepšenie erekcie (30 mg).
³Zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (3 mg = 30 % DDD).
⁴Selén prispieva k normálnej spermatogenéze, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (45 μg = 82% DDD).

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Argin-IN pre mužov 45+45 kapsúl zadarmo

Cena za Argin-IN pre mužov 45+45 kapsúl zadarmo je 38.02 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Argin-IN pre mužov 45+45 kapsúl zadarmo dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Argin-IN pre mužov 45+45 kapsúl zadarmo – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594059730862.

Produkt Argin-IN pre mužov 45+45 kapsúl zadarmo nájdete v kategórii

Podpora erekcie - Podobné produkty: JoyDivision PENISEX krém für Ihn creme for him 50 ml, Capatrex 30 kapsúl, Magnaphall Penis Cream 45 ml, Clavin ORIGINAL tob.8