Zinok v chelátovej väzbe 15mg 50 + 10 tabliet

5,95 

Katalógové číslo: 8588007981239 Kategória:

Popis

Zerex Zinok chelát 15 mg


Máte váš Zinok pod kontrolou?

Zinok je bezpochyby jeden z kľúčových prvkov našej výživy. Popis všetkých jeho benefitov pre ľudské zdravie by vydal na slušnú brožúru. Podieľa na ochrane vašich buniek pred oxidačným stresom a podporuje správne fungovanie vášho imunitného systému ale tiež napomáha správnej kognitívnej funkcii a podporuje udržanie dobrého zraku.

Pestrá a vyvážená strava je základom zdravého životného štýlu každého človeka. Platí to aj u vás a máte zinku dostatok?V dnešnej dobe je mnoho ľudí nadmieru vyťažených povinnosťami. Sme radi, keď stihneme rannú kávu a rýchly obed medzi množstvom pracovných úloh a starostlivosťou o našich blízkych.

Riešením je preto aj rozumný príjem kvalitných doplnkov výživy. Zinok nie je výnimkou.
Kvalitný zdroj je základ

Prečo by ste mali platiť za niečo, čo vaše telo nevyužije?

Doprajeme vám presne 15 mg kvalitného zinku v chelátovej forme (bisglycinát zinočnatý) ktorá zlepšuje jeho vstrebateľnosť. 60 tabliet vám vydrží až dva mesiace.

Tablety sú vhodné aj pre vegánov. Navyše nezaťažia vaše trávenie.Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Zinok v chelátovej väzbe 15mg 50 + 10 tabliet

Cena za Zinok v chelátovej väzbe 15mg 50 + 10 tabliet je 5.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Zinok v chelátovej väzbe 15mg 50 + 10 tabliet dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Zinok v chelátovej väzbe 15mg 50 + 10 tabliet – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007981239.

Produkt Zinok v chelátovej väzbe 15mg 50 + 10 tabliet nájdete v kategórii

Podpora erekcie - Podobné produkty: Clavin ORIGINAL tob.8, Penis XXL 80ml, MycoMedica Cordyceps CS-4 90 kapsúl, Proerecta Shot 60 ml