Zeus Electrosex Arcana Electro Vibe Wand

153,46 

Katalógové číslo: P20740 Kategórie: ,

Popis

Arcana Electro Vibe Wand je špecifický a špeciálne kúsok vyrobený predovšetkým pre dvojitú stimuláciu. Nestačí vám klasické vibračnej masáže? Môžete skombinovať masáž s elektrošoky!

Až 5 možností nastavenia sily elektrických šokov, rovnako ako 5 možností nastavenia sily vibrácií. Možno však zapnúť vibrácie nezávisle na elektrošocích a naopak. Pomocou tlačidla naboku si môžete nataviť vlastný cyklus impulzov.

 

Odporúčame použiť lubrikačný gél na vodnej báze.

 

Master Series Zeus Arcana Electro Vibe Wand je špecifický a špeciálne kúsok vyrobený špeciálne pre dvojitú stimuláciu. Nestačí vám klasické vibračnej masáže? Môžete skombinovať masáž s elektrošoky!

Až 5 možností nastavenia sily elektrických šokov, rovnako ako 5 možností nastavenia sily vibrácií. Možno však zapnúť vibrácie nezávisle na elektrošocích a naopak. Pomocou tlačidla naboku si môžete nataviť vlastný cyklus impulzov!

 

 

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Zeus Electrosex Arcana Electro Vibe Wand

Cena za Zeus Electrosex Arcana Electro Vibe Wand je 153.46 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Zeus Electrosex Arcana Electro Vibe Wand dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Zeus Electrosex Arcana Electro Vibe Wand – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20740.

Produkt Zeus Electrosex Arcana Electro Vibe Wand nájdete v kategórii

Masážne hlavice - Podobné produkty: Rosy Gold Nouveau Mini Curve Massager, Vive by Shots Enora Wand & Vibrator, Fun Factory Vim Wand Midnight Blue, Series Emma Neo App Controlled

PRE ŽENY - Podobné produkty: Lola Games Nudes dildo – Fearless, Smyslné punčochy Obsessive S800 bordó – bordó L – XL, We-Vibe Ditto+ black, Shunga Aiko