You2Toys Oxana Pussy and Ass

76,88 

Katalógové číslo: P20365 Kategórie: ,

Popis

Realistické torzo

Krásne torzo pripravené práve pre Vás. S týmto realistickým masturbátorom si môžete užiť úplne prirodzený prvotriedne sex.

Masturbátor je vyrobený z jemného materiálu. Torzo ponúka dva otvory, vagínu a anál.

Veľkosť: 25 cm x 21 cm x 9 cm. Ø otvorenia: veľmi flexibilný.

Oxana Pussy and Ass

Krásne realistické torzo pripravené práve pre Vás. S týmto realistickým masturbátorom si môžete užiť úplne prirodzený prvotriedne sex.

Masturbátor je vyrobený z jemného materiálu. Torzo ponúka dva otvory, vagínu a anál.

Veľkosť: 25 cm x 21 cm x 9 cm. Ø otvorenia: veľmi flexibilný.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí You2Toys Oxana Pussy and Ass

Cena za You2Toys Oxana Pussy and Ass je 76.88 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o You2Toys Oxana Pussy and Ass dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. You2Toys Oxana Pussy and Ass – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20365.

Produkt You2Toys Oxana Pussy and Ass nájdete v kategórii

PRE MUŽOV - Podobné produkty: EXS Air Thin Condoms 100ks, Rouge Stainless Steel 8 Piece Hegar Dilator Set, Primeros Safeguard 12ks, Vakuová pumpa Air Control

Umelé vagíny - Podobné produkty: You2Toys Kelly’s vagina, Baile Pink Pussy, Mandy´s Doggy Style, Blush Hot Chocolate Brianna