You2Toys H2O Viking Wet Vibe

11,30 

Katalógové číslo: 4890888119736 Kategória: Značka:

Popis

Klasický príjemný gélový vibrátor transparentnej fialovej farby. Jeho realistický vzhľad s výrazným žilkovaním a mocným žaluďom pri vrchole, ešte podčiarkujú vytvarované jazýčky v dolnej časti vibrátora. Vďaka tomuto tvaru uspokoja nielen vašu mušličku, ale tiež sa svojím jemným chvením postará o váš klitoris. Vibrácie si sami plynule regulujete pomocou otočného kolieska na uzávere vibrátora. Zažite dvojnásobný orgazmus vďaka tomuto Vikingovi!

Prečo si vybrať vibrátor H2O VIKING fialový:

príjemný tvrdý povrch
transparentný vzhľad
dráždidlo klitorisu pomocou jazýčkov
regulácia vibrácií pomocou jedného kolieska
ľahká údržba

Parametre:
Farba: transparentná fialová
Rozmery: dĺžka celková 23 cm, dĺžka bez stimulátora 19,5 cm, priemer 3,5 – 4,5 cm
Materiál: TPE materiál, ABS plast
Vibrácie: áno
Pohon: 2 x AA batéria
Vodeodolnosť: áno
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí You2Toys H2O Viking Wet Vibe

Cena za You2Toys H2O Viking Wet Vibe je 11.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o You2Toys H2O Viking Wet Vibe dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. You2Toys H2O Viking Wet Vibe – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4890888119736.

Produkt You2Toys H2O Viking Wet Vibe nájdete v kategórii

Vibrátory - Podobné produkty: Stimulátor LELO LILY 3 CALM LAVENDER, Vibrátor You2Toys Cuties Mini blue, Stimulátor klitorisu LELO SILA Cruise ružový, Stimulátor klitorisu WOMANIZER MARILYN MONROE čierny