WIGGET LOVE Parochňa "Miranda"

34,00 

Katalógové číslo: 4024144774319 Kategória: Značka:

Popis

Nádherná parochňa s extrémne dlhými červenými vlasmi. Vďaka kvalitnému spracovaniu, ako ste u výrobcu Wigged love zvyknutí, vyzerá až realisticky a nikto tak nemusí poznať, že vlasy nie sú priamo vaše. Máte krátke vlasy a túžite po dlhých, červených a s ofinou. Potom toto tupé rozhodne vyskúšajte.
Parametre:
Dĺžka: 80 cm
Farba: červená
Materiál: 60% Modakryl, 40% PVC
Údržba: čistenie vodou a šampónom

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí WIGGET LOVE Parochňa "Miranda"

Cena za WIGGET LOVE Parochňa "Miranda" je 34 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o WIGGET LOVE Parochňa "Miranda" dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. WIGGET LOVE Parochňa "Miranda" – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4024144774319.

Produkt WIGGET LOVE Parochňa "Miranda" nájdete v kategórii

Sexuálne a erotické pomôcky » SM, BDSM, fetiš - Podobné produkty: Parochňa BLONDÍNKA