Vibrátor You2Toys Fucking Machine with Remote Control black

72,30 

Katalógové číslo: 4024144632916 Kategória: Značka:

Popis

Dámy, hľadáte pomôcku, ktorá dokonale uspokojí vaše potreby a vysoké nároky? Potom ste ju našli. Vibrátor You2Toys Fucking Machine, ktorý sa v okamihu dokáže premeniť v parádny šukajúci stroj. Vibrátor je vyrobený z kvalitných materiálov. Rukoväť je z odolného ABS plastu potiahnutá príjemným a hebkým PU povrchom a telo vibrátora je zo zamatovo hodvábneho silikónu, ktorý sa o vašu pokožku postará s úplnou nežnosťou. Tvar odhaleného žaluďa s úzkou špičkou uľahčuje penetráciu a spolu s kvalitným lubrikantom sa stane perfektným klzkým samcom. Má 7 vibračných a pulzačných režimov a 3 rýchlosti prirážania. Aj napriek výkonným vibráciam a prirážaniu, ktoré môžete ovládať nezávisle na sebe má neuveriteľne tichý chod. Navyše automatickými pohybmi dokáže svoje telo predĺžiť až o 6 cm. Diaľkový ovládač z príjemného ABS plastu s dosahom až 20 metrov a extrémne silná prísavka vám ponúkne zaujímavé a neodolateľné hrátky. Vibrátor môžete použiť samostatne, ale pripojte k nemu prísavku s držiakom a stvoríte žeravého divocha, ktorý vás privedie k nespútaným vrcholom úplne bez používania rúk. Na prísavke si tiež môžete nastaviť úhol sklonu presne podľa vašej polohy a preferencie. Diaľkovým ovládaním si potom upravujete režimy ako chcete. Ak si ho chcete vziať so sebou na cesty, potom oceníte funkciu zámku tlačidiel, ktorá zamedzí nechcenému spusteniu. Ovládač aj vibrátor sú nabíjacie, takže im energiu pohodlne doplníte priloženým USB káblom a nemusíte si tak lámať hlavu nákupom batérií.
Osedlajte si tohto žrebca a prežite milostný raj plný búrlivých orgazmov.
Jednoduché ovládanie je samozrejmosťou. Pre zapnutie vibrátora stlačte krátko spodné tlačidlo power. Vibrátor sa uvedie do pohotovostného režimu a rozsvieti svoje podsvietené tlačidlá. Krátkym stlačením prostredného tlačidla so symbolom vlnky zapnete vibrácie a opätovnými stisky meníte ich režimy. Pozastavíte vibrácie podržaním tlačidla po dobu 3 sekúnd. Krátkym stlačením vrchného tlačidla so symbolom šípok zapnete prirážanie a opätovnými stisky meníte ich rýchlosť. Pozastavíte prirážanie podržaním tlačidla po dobu 3 sekúnd. Vibrátor vypnete krátkym stlačením tlačidla power.
Pre použitie diaľkového ovládača zapnite vibrátor a krátkym stlačením tlačidla power na ovládači zapnite ovládač. Ďalšie funkcie sa ovládajú úplne totožne ako na vibrátore. Pri ďalšom stlačení tlačidla power úplne vypnete ovládač aj vibrátor.
Cestovný zámok aktivujete aj deaktivujete dlhým podržaním tlačidla power na 3 sekundy jak na ovládači, tak aj na vibrátore. Pri tejto akcii led dióda a tlačidlá dvakrát zablikajú.
V prípade lubrikácie doporučujeme len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití ho opláchnite pod vlažnou vodou a môžete tiež použiť čistič erotických pomôcok.

Prečo si vybrať vibrátor You2Toys Fucking Machine black:

perfektný vibrátor s prirážacou funkciou na diaľkové ovládanie
zamatovo hebký silikón a odolný ABS plast s hodvábnou povrchovou úpravou
neuveriteľne tichý a výkonný motor
7 vibračných a pulzačných režimov
3 rýchlosti pohybu
extrémne silná prísavka držiaku pre použitie bez rúk
diaľkový ovládač s dosahom až 20 metrov
odolný proti vode pre mokré hrátky
jednoduché ovládanie
vibrátor aj ovládač je nabíjateľný pomocou priloženého USB kábla
ľahká údržba

Parametre:
Farba: čierna, strieborná
Materiál: silikón, ABS plast, PU povrchová úprava
Rozmery: celková dĺžka 30,3 cm, maximálna dĺžka 36,3, použiteľná dĺžka 15,5 cm, priemer 3,9 cm, dĺžka ovládača 5,9 cm, šírka ovládača 4,1 cm, hĺbka ovládača 1, 6 cm
Vibrácie: áno
Pohon: nabíjateľná Li-on batéria
Vodeodolnosť: nie
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vibrátor You2Toys Fucking Machine with Remote Control black

Cena za Vibrátor You2Toys Fucking Machine with Remote Control black je 72.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vibrátor You2Toys Fucking Machine with Remote Control black dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vibrátor You2Toys Fucking Machine with Remote Control black – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4024144632916.

Produkt Vibrátor You2Toys Fucking Machine with Remote Control black nájdete v kategórii

Vibrátory - Podobné produkty: Stimulátor klitorisu ROMP Rose ružový, Vibrátor CalExotics Volt Electro Spark e-stim Vibrator, Vibrátor Dream Toys CHARISMATIC CANDICE, GoGasm Pussy & Ass Vibrator