Vibrátor Vibe Therapy TRI PINK

20,30 

Katalógové číslo: 6946689011156 Kategória: Značka:

Popis

Vibrátor Vibe Therapy TRI ružovej farby je skutočným zástupcom modernej doby. Je vyrobený z najbezpečnejšieho materiálu – chirurgického silikónu v kombinácii s ABS plastom.TRI zapnete pomocou tlačidla so štandardným symbolom Stand-by. Druhým tlačidlom sa potom prepínajú rôzne intenzity a 7 vibračných programov. Ovšem TRI nemá iba štandardné automatické zmeny vibrácií, ale je výnimočný tým, že sa tri motory prepínajú digitálne v rôznych intervaloch medzi sebou. Tým vzniká veľmi silný pocit, ako by sa niečo pohybovalo vnútri. Niektoré módy spínajú motory súčasne, v iných zase striedavo alebo postupne. Touto funkciou sa TRI zaradil medzi špičkové výrobky vo svojej kategórii a predovšetkým cene. Pohon vibrátora zaisťujú 3 AAA batérie.
V prípade lubrikácie doporučujeme len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití ho opláchnite pod vlažnou vodou a môžete tiež použiť čistič erotických pomôcok.
Priestor pre batérie má tlakové tesnenie a pri dôkladnom uzavretí a zaklapnutí poistky sa dá považovať za veľmi vodeodolný až vodotesný.
Rozmaznávajte sa a vyberte si aj ďalšie výrobky značky VIBE THERAPY priamo tu.

Prečo si vybrať vibrátor Vibe Therapy TRI PINK:

jedinečný vibrátor pre slastné okamihy plné nehy a vášne
3 tiché a výkonné motory s digitálnym prepínaním
ergonomicky zakrivené telo
kvalitný hodvábne jemný silikón
7 rôznych vibračných a pulzačných režimov
odolný proti vode pre mokré hrátky
jednoduché ovládanie
ľahká údržba

Parametre:

Farba: ružová
Materiál: silikón, ABS plast
Rozmery: celková dĺžka 23,5 cm, použiteľná dĺžka 15 cm, priemer 3,5 – 4 cm
Vibrácie: áno
Pohon: 3 x AAA batéria
Vodeodolnosť: áno
Lubrikácia: iba gély na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vibrátor Vibe Therapy TRI PINK

Cena za Vibrátor Vibe Therapy TRI PINK je 20.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vibrátor Vibe Therapy TRI PINK dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vibrátor Vibe Therapy TRI PINK – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6946689011156.

Produkt Vibrátor Vibe Therapy TRI PINK nájdete v kategórii

Vibrátory - Podobné produkty: Vibrátor Blush LIMITED ADDICTION SUBLIME dúhový, Vibrátor We-Vibe SYNC O fialový, Vibračné vajíčko Panthra Maha Vibrating Egg, Vibrátor SATISFYER VIBES POWER FLOWER červený